Kogo zobaczymy w 2. sezonie “1670”? Typowanie bukmachera Etoto

Autor: Wojciech Szeląg / Data dodania: 7 marca 2024 r. / Aktualizacja: 7 marca 2024 r.
1670 kogo zobaczymy w 2 sezonie

To już pewne! Platforma Netflix potwierdziła, że serial opowiadający perypetie “najsłynniejszego Jana Pawła w dziejach Polski” doczeka się kontynuacji. Nowe przygody właściciela mniejszej połowy wsi Adamczycha ujrzą światło dzienne w 2025 roku, a fani serii już nie mogą doczekać się dalszych losów pociesznego szlachcica. Kogo obejrzymy w 2. sezonie serialu “1670”? Swoje przewidywania na tym polu zaprezentowali analitycy legalnego bukmachera Etoto.

  • 1670 - II sezon
  • Kiedy transmisja?🕝

    Obstawianie do 11 marca 2024 r., godz. 23:55

  • Gdzie oglądać?📺

    Netflix

  • Ranga rozgrywki🏆

    1670 - 2 sezon

Olbrzymi sukces serialu “1670” – widzowie pokochali Jana Pawła

Końcówka poprzedniego roku na platformie Netflix należała do Jana Pawła Adamczewskiego i jego rodziny. Serial “1670” utrzymywał się w TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji w naszym kraju przez rekordowe 11 tygodni, a jak pochwalili się twórcy serii każdego dnia w social mediach dyskutuje o niej 50 tysięcy fanów! 

Na czym polega fenomen “1670”? Serial opowiada perypetie ambitnego, chociaż nie grzeszącego inteligencją szlachcica Jana Pawła Adamczewskiego, do którego należy mniejsza połowa wsi Adamczycha. Marzeniem bohatera jest zapisanie się na kartach historii, jednak jak to w Polsce bywa kłody pod nogi rzuca mu sąsiad Andrzej, właściciel większej połowy wsi, którego gospodarstwo przez długi czas prosperuje znacznie lepiej.

Nakręcony w skansenie w Kolbuszowej na Podkarpaciu serial “1670” podbił serca widzów, ale także zyskał uznanie środowiska filmowców, czego efektem jest nagroda za Najlepszy Filmowy Serial Fabularny podczas 26. gali Polskich Nagród Filmowych Orły 2024. 

Czy może zatem dziwić fakt, że po tak gigantycznym sukcesie twórcy serii postanowili nakręcić kolejne epizody? Według nas jest to naturalna kolej rzeczy, a fani serii już zacierają ręce na nowe przygody Jana Pawła i jego rodziny. 

Kto wystąpi w 2. sezonie serialu “1670”? Typy bukmachera Etoto

Gwiazdami 1. sezonu serialu “1670” byli m.in. Bartłomiej Topa, Katarzyna Herman, Martyna Byczkowska, Michał Sikorski i Michał Balicki. Co wiadomo o 2. serii perypetii mieszkańców wsi Adamczycha? Niezbyt wiele, jedyna potwierdzona na ten moment informacja jest taka, że nowe przygody Jana Pawła ujrzą światło dzienne w 2025 roku. 

Fani serii nie wyobrażają sobie, aby w rolę głównego bohatera wcielił się ktoś inny, niż znakomity Bartłomiej Topa, dość pewne wydają się także angaże dla odtwórców pozostałych głównych ról w 1. serii. Analitycy legalnego bukmachera Etoto postanowili jednak pójść o krok dalej i spekulują nad obsadą kolejnych odcinków serialu, a na giełdzie nazwisk nie brakuje aktorów z pierwszych stron gazet, a także kilku dość nieoczekiwanych propozycji. 

kursy-etoto-kto-zagra-w-2-sezonie-1670

Zdaniem analityków bukmachera Etoto całkiem realny jest angaż Julii Wieniawy, za której udział w 2. sezonie serialu serwis płaci po kursie 2.10. Kolejne dość prawdopodobne nazwiska to m.in. Winicjusz “Wini” Bartków (2.25), Cezary Pazura (2.55), a także Jan Frycz oraz Robert Więckiewicz (5.00). 

W typowaniu analityków bukmachera Etoto nie zabrakło także kilku nieoczywistych kandydatów, natomiast patrząc na kursy bukmacherskie od tej firmy angaż Marcina Najmana (kurs 25.00), Magdy Gessler (kurs 50.00), Miłosza Kłeczka (250.00) lub Grzegorza Brauna (500.00) wydaje się na ten moment mało prawdopodobny. Z drugiej strony, gdyby we wsi Adamczycha wybuchł akurat pożar, to obecność tego ostatniego mogłaby się okazać na wagę złota i uratować niejedno domostwo…

Zobacz więcej ciekawych typów bukmacherskich

Nie masz konta w Etoto? Bukmacher premiuje nowych graczy atrakcyjną ofertą powitalną

Jeśli nie macie ciągle zarejestrowanego profilu gracza w Etoto, a wydaje Wam się, że znacie nazwiska aktorów, którzy dołączą do obsady serialu “1670” to nic straconego. Rejestracja konta w tej firmie zajmuje około 3-4 minut, a każdy nowy gracz może liczyć na atrakcyjną ofertę na start. 

ETOTO

Zapoznaj się z ofertą powitalną Etoto

Tylko dla osób 18+. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych.

Powitalny pakiet bukmachera Etoto uwzględnia premie po każdym z trzech pierwszych depozytów (kolejno 400 PLN, 600 PLN oraz 1000 PLN), a także freebet w aplikacji mobilnej Etoto. Łączna pula darmowych środków na start to zatem aż 2222 PLN, a więcej szczegółów o ofercie powitalnej tego bukmachera odnaleźć można na oficjalnej stronie www.ETOTO.pl. Zobacz także recenzję oraz opinie bukmachera Etoto.

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.
🥇 1. miejsce

Fuksiarz

Sprawdzam