EURO 2024 📅 godz. 21:00 14-07-2024

Kursy i typy na mecz Hiszpania - Anglia

Bezpieczny kupon u bukmachera. Czym jest i jak z niego skorzystać?

Data dodania: 9 października 2023 r. / Aktualizacja: 9 października 2023 r.
bezpieczny kupon w zakładach bukmacherskich

Ileż to razy podczas swojej bukmacherskiej przygody spotykaliście się z sytuacjami, w których to upragnionej wygranej pozbawiał Was jeden nietrafiony zakład. Zastanawiacie się pewnie, czy istnieje jakiś magiczny sposób, aby takim problemom zaradzić. Mamy dobrą wiadomość. Oczywiście, że istnieje. Szczegóły w niniejszym tekście.

Kupon bezpieczny u bukmachera – co to?

Promocja to hasło, na które chyba każdy obstawiający zakłady bukmacherskie dostaje przysłowiowej gęsiej skórki. Bezpieczny zakład jest więc tak naprawdę czymś w rodzaju promocji. Dzięki niej kupon akumulowany zawarty przez użytkownika jest rozstrzygnięty pozytywnie nawet w przypadku jednego nietrafionego zdarzenia.

W znacznej większości przypadków jednym z kluczowych warunków, który daje możliwość skorzystania z opcji bezpiecznego zakładu jest wysoki kurs ogólny całego kuponu. Czy istnieją jeszcze jakieś inne obwarowania? To już zależy zwykle od oferty konkretnego bukmachera. O tym jednak w dalszej części tekstu.

Jak zawrzeć bezpieczny zakład?

Postawić bezpieczny kupon jest bardzo prosto. Cały proces musi się oczywiście zacząć od wejścia na stronę internetową dowolnego bukmachera i wyboru kilkunastu ciekawych zakładów, aby liczba wymaganych zdarzeń na kuponie się zgadzała.

Jeśli użytkownikowi udało się spełnić określone kryteria, to tuż obok okienka, w którym to uzupełniana jest stawka zakładu, powinna pojawić się możliwość zmiany statusu kuponu na „bezpieczny zakład”.

bezpieczny kupon sts

Po skorzystaniu z tej opcji potencjalna wygrana zmniejszy się do kwoty wyszczególnionej w regulaminie. 

Istotne jest, by pamiętać, że jeśli kupon spełni warunki bezpiecznego zakładu i gracz zdecyduje się skorzystać z takiej możliwości, to właściwie z automatu traci przywilej wcześniejszej wypłaty wygranej tj. cashout-u. Niestety póki co nie można mieć wszystkiego.

Gdzie można zagrać bezpieczny kupon?

Każdy legalny bukmacher walczy o nowego klienta, używając do tego wszystkich możliwych narzędzi. Niestety zakład bezpieczny nadal jest opcją, która nie występuje stale w ofertach takich podmiotów. Na całe szczęście na polskim rynku są firmy traktujące graczy w sposób wyjątkowy. O kim dokładnie mowa? Nieco więcej informacji w niniejszym zestawieniu:

Kupon bezpieczny Fortuna

Bukmacher Fortuna za jeden popełniony błąd podczas obstawiania proponuje kwotę równą pięciokrotności zagranej stawki obniżoną o stosowny podatek od zakładów (12%). 

Minimalny kurs całkowity kuponu, który będzie brał udział w promocji to równe 100.00. Jeśli chodzi o kurs pojedynczego zdarzenia, to nie może być on wyższy niż 3.50. Maksymalny zwrot to 200 PLN. 

Bezpieczny kupon w Fortunie działa tylko na zakładach przedmeczowych i nie może być łączony z pozostałymi promocjami, do których należą m.in.:

  • Ofarta AKO
  • CashOut
  • Happy Hours
  • Hit Dnia
  • Superoferta +
  • Szczęśliwy poniedziałek

Bezpieczny zakład w STS

Popełnienie jednego błędu nie przekreśla szans na potencjalną wygraną również wśród klientów korzystających z usług STS. Jeden z czołowych bukmacherów w Polsce pozwala na korzystanie z takiej promocji także wyłącznie w obrębie tzw. przedmeczówek.

STS

Bezpieczny kupon w STS

Kod na start:
Tylko dla osób 18+. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych.

Zasady bezpiecznego kuponu w STS różnią się nieco od tych zawartych w regulaminie Fortuny. Tutaj kurs AKO kuponu nie może być mniejszy aniżeli 175.00. Maksymalny kurs jednego zdarzenia to 2.00, a górna kwota zwrotu to 250 PLN. 

Co z samą wygraną, gdy jednego z zakładów nie uda się wytypować poprawnie? STS proponuje kwotę wynoszącą dziesięciokrotność stawki kuponu minus nieszczęsny podatek od zakładów wynoszący nadal dokładnie 12%.

Zakład bezpieczny w LVBET

Nie 250 czy też 200, a jedynie 50 PLN zwrotu mogą otrzymać wszyscy, którzy zdecydują się zawrzeć zakład bezpieczny w LVBET. Na „czysto” dostaje się jednak raptem 30 PLN, bo 20 PLN to kwota minimalna, za którą należy obstawić kupon bukmacherski AKO składający się z co najmniej czterech zdarzeń. Kurs minimalny w LVBET to 3.00.

LV Bet

Bezpieczny kupon w LVBET

Kod na start:
Tylko dla osób 18+. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych.

Do opisywanej promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe, zakłady za środki pochodzące np. z premii dla nowych graczy, a także kupony rozliczone przez cashout.

Bezpieczny kupon w Superbet

Nieco w tyle za rynkową konkurencją pozostaje o dziwo Superbet. To oczywiście z uwagi na fakt, iż z jego promocji dotyczącej bezpiecznego zakładu można skorzystać wyłącznie w punktach stacjonarnych. 

Superbet

Bezpieczny kupon w SUPERBET

Kod na start:
Tylko dla osób 18+. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych.

Superbet wymaga, aby zakład AKO składał się przynajmniej z 11 zdarzeń. Jeśli jedno z nich okaże się nietrafione, to gracz otrzymuje 10% wygranej z dziesięciu pozytywnie rozstrzygniętych zakładów. By lepiej Wam to zobrazować, przedstawimy całą zależność przy pomocy specjalnego wzoru:

  • potencjalna wygrana / kurs nietrafionego spotkania / 10

Warto zaznaczyć, że jeżeli jeden bądź więcej meczów zostanie zwróconych – tj. otrzyma kurs 1.00 – wówczas zakład pozostaje ważny, ale wygrana z SUPER SZANSY (bezpiecznego zakładu) zostanie wyliczona z uwzględnieniem kursu zwracanego spotkania.

Zakład bez ryzyka a kupon bezpieczny

Szczególnie Ci gracze, którzy mogą pochwalić się znikomym doświadczeniem w zakładach bukmacherskich, bardzo często mylą pojęcia bezpiecznego kuponu oraz zakładu bez ryzyka. Czy w obu tych terminach rzeczywiście kryje się tak wiele podobieństw? Niekoniecznie. Właściwie jedyną cechą wspólną jest to, że pomyłka nie przekreśla szans na końcowy sukces. 

Przy zakładzie bezpiecznym w zależności od warunków znajdujących się w regulaminie danego bukmachera z powodu jednego nietrafionego typu możemy liczyć na zwrot wielokrotności stawki pomniejszonej o podatek.

Zakład bez ryzyka zapewnia natomiast powrót na konto całej stawki bez względu na to, czy użytkownik popełnił jeden błąd, czy też więcej. Jego minusem jest jednak bez wątpienia to, że często wymaga dosyć skomplikowanego obrotu przed wypłatą na konto bankowe. Zazwyczaj przyznawany jest też wyłącznie nowym graczom w przeciwieństwie do kuponu bezpiecznego oferowanego także stałym klientom. 

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 2)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.
🥇 1. miejsce

Fuksiarz

Sprawdzam