Wszystko albo nic. Typujemy spotkanie Albania – Polska

11 października 2021 r.

Przed startem wtorkowego spotkania niemal wszystko jest już jasne. Tylko zwycięzca pojedynku w Tiranie zachowa szansę na udział w barażach do przyszłorocznego mundialu. Która z reprezentacji będzie temu bliższa? O tym w kilku słowach w poniższym tekście. Zapraszamy do lektury.

Albania - Polska typy

"Nie da się ukryć, że to mecz o nasze być albo nie być". To zdanie podsumowuje w zasadzie przedmeczową konferencję z udziałem Paulo Sousy. Jak widać Portugalczyk jest tego doskonale świadomy. Czy ewentualna porażka pozbawi go również posady szkoleniowca Biało-czerwonych? Ciężko powiedzieć. Z jednej strony 51-latek cieszy się podobno sporym zaufaniem Cezarego Kuleszy. Z drugiej jednak presja otoczenia jest ogromna i tak naprawdę wszystko się może zdarzyć.

Jakim zakładom warto się więc w takim przypadku przyjrzeć? Naszym zdaniem na pewno należy wziąć pod uwagę scenariusz, w którym Polacy wykonują co najmniej pięć rzutów rożnych. Ten, kto śledził potyczkę z San Marino wie chyba dokładnie o czym mowa. Bieżący styl gry naszych Orłów pozwala zresztą pokładać duże nadzieje w pozytywnym rozstrzygnięciu tej propozycji. Pan Wrzutka jak żartobliwie nazywany jest Tymoteusz Puchacz, powinien już zresztą o to zadbać.

albania-polska-typy-2

Patriotyczna dusza nie pozwala nam także wierzyć w inny rezultat aniżeli zwycięstwo Lewego i spółki. Zadanie, jakie przed nimi stoi nie będzie należało do najłatwiejszych. To wiadome. Umiejętności czysto piłkarskie mają jednak zdecydowanie większe od swoich rywali. Gdy dołożymy do tego cechy wolicjonalne, których przecież nigdy nie brakowało naszym reprezentantom, to końcowy wynik nie może być inny. 

albania-polska-typy

Albania - Polska kursy

Znaczna część legalnych polskich bukmacherów jest zdania, że to właśnie reprezentacja Polski jest zdecydowanym faworytem tej potyczki. Który z nich oferuje najlepszy kurs za zwycięstwo Biało-czerwonych? Rzućcie okiem na poniższą tabelę:

BukmacherAlbania RemisPolska
Betclic3.903.352.01
Betfan3.853.302.06
eTOTO3.853.302.06
forBET3.953.402.06
Fortuna3.803.302.10
LVBET3.903.302.02
Noblebet4.153.452.15
STS3.753.252.10
Totalbet3.853.302.08

Albania - Polska przewidywane składy

ALBANIA: Berisha – Ismajli, Dsimsiti, Kumbulla – Hysaj, Bare, Gjasula, Trashi – Uzuni, Broja, Cekici

POLSKA: Szczęsny – Glik, Bednarek, Bereszyński – Moder, Krychowiak – Puchacz, Zieliński, Frankowski – Buksa, Lewandowski

Wszystkie najbardziej wiarygodne źródła są niemal zgodne. Miejsce obok Roberta Lewandowskiego w linii ataku powinien zająć Adam Buksa. Walka z dwoma tak silnymi napastnikami powinna być dla defensorów Albanii więc nie lada kłopotem. Wydaje się, że to chyba najmocniejsze zestawienie, na jakie może sobie w tej chwili pozwolić Paulo Sousa. Czy zwycięskie? Mamy wielką nadzieję. Ściskamy więc mocno kciuki i liczymy na wielki piłkarski spektakl na Air Stadium w Tiranie. Do boju Polsko!

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 2)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.