Jak obstawiać w Fortunie? Krótki poradnik dla początkujących

28 września 2022 r.

Niemal każdy obstawiający prędzej czy później trafi do bukmachera Fortuna. To nieuniknione. Druga siła polskiego rynku zakładów wzajemnych kusi bowiem potencjalnych klientów ciekawymi promocjami i bardzo wysokimi kursami. Jak obstawiać w Fortunie, aby przygoda z tym bukmacherem zakończyła się sukcesem? Oto kilka rad.

Jak założyć konto? Rejestracja w Fortunie

Nie sposób zawrzeć premierowego zakładu w Fortunie bez uprzedniej rejestracji. Na całe szczęście tenże proces nie wymaga jakichś nadprzyrodzonych zdolności. Rozpoczyna się go od kliknięcia w ikonę z napisem „Rejestracja”, która znajduje się w prawym górnym rogu strony internetowej Fortuny.

rejestracja w fortuna

Raptem kilka chwil później oczom zainteresowanych powinien ukazać się specjalny formularz. Co do zasady jego uzupełnienie jest równoznaczne z założeniem konta tymczasowego. Warto pamiętać w tym miejscu o wpisaniu w rubrykę „Kod promocyjny” specjalnego hasła OMNET. Dzięki niemu oferta powitalna zostanie powiększona o dodatkowe środki.

dane Fortuna

Posiadanie konta gracza w takiej formie ma jednak pewne uciążliwe ograniczenia. Do tych najważniejszych możemy zaliczyć między innymi jego ważność wynoszącą zaledwie 28 dni, limit maksymalnej wygranej oraz maksymalnego depozytu, a także brak możliwości wypłat na rachunek bankowy.

Przekształcenia w konto stałe warto zatem dokonać jak najszybciej. To także nie wymaga wielkiego wysiłku, gdyż polega jedynie na podesłaniu skanu dowodu tożsamości, a także podaniu kilku brakujących danych.

Gdy użytkownik zdoła wykonać kilka powyższych czynności, to może już w zasadzie przejść do tego co najlepsze, a więc zawarcia premierowego zakładu w Fortunie.

Jak dokonać pierwszego depozytu?

Okej. Zapomnieliśmy jednak o jeszcze jednej „drobnej” kwestii tj. złożeniu pierwszego depozytu. Fortuna umożliwia dokonanie premierowej wpłaty na kilka różnych sposobów. Na ten moment są to m.in.:

  • przelew tradycyjny

  • karta kredytowa

  • PayU

  • BLIK

Ulokowanie pierwszych środków na koncie gracza jest oczywiście możliwe dopiero po przejściu do stosownej podstrony umieszczonej w zakładce „Moje konto”. Tam dokonuje się wyboru formy płatności, a także określa się konkretną kwotę. Zlecony przelew pojawią się już po kilku minutach.

konto w Fortunie zasilenie

Jak obstawiać mecze w Fortunie?

Strona internetowa, aplikacja mobilna, a także punkt stacjonarny. W przypadku Fortuny zawarcie zakładu możliwe jest przy pomocy trzech odrębnych opcji. Na potrzeby niniejszego tekstu skorzystano ze sposobu numer jeden, a więc strony www.

Z uwagi na odbywające się właśnie 24. Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie Kobiet wybór padł na dwa spotkania związane stricte z tą prestiżową międzynarodową imprezą.

wybór dyscypliny fortuna

Z rozwijanego panelu znajdującego się w lewej części strony internetowej wybrano zakładkę dotyczącą hokeja, a następnie „MŚ-kobiety”. Oferta Fortuny jest dość przejrzysta, dlatego też czynność ta nie wymagała jakiegoś nadludzkiego wysiłku.

kupon fortuna

Kolejny krok to obstawienie konkretnych zakładów. W dniu tworzenia niniejszego tekstu bardzo interesująco zapowiadały się spotkania z udziałem reprezentantek USA oraz Szwecji. Wysokie kursy na liczbę goli wynoszące kolejno 4.00 oraz 3.50, skłoniły nas do zagrania tzw. overów. Kurs ogólny przybrał jednocześnie imponujące rozmiary, stąd też ewentualna wygrana mogła być naprawdę spora.

Jak widać na załączonym obrazku, system wspomagający tworzenie kuponu zakwalifikował jednocześnie nasz kupon jak AKO, a więc nic innego jak zakład akumulowany. Czym on się charakteryzuje? Tego dowiecie się z jednego z pozostałych tekstów dostępnych na łamach serwisu.

przegrany kupon AKO

Zainwestowane 10 PLN nie zwróciło się jednak tym razem z przysłowiową nawiązką, gdyż w obu wybranych spotkaniach hokeistki nie zdołały zanotować wymaganej liczby trafień.

Zobacz także jak zbudować kupon w Fortunie przy pomocy Betbuilder

Fortuna daje swoim użytkownikom możliwość podzielenia się kuponem w mediach społecznościowych, czy też udostępnienia linku przekierowującego każdemu zainteresowanemu. W tym konkretnym przypadku nie miałoby to jednakże najmniejszego sensu. 

Trzeba jednak przyznać, że przy nieco większej dawce szczęścia moglibyśmy cieszyć się z dość znaczącej wygranej. W co zainwestowalibyśmy te środki? To już nasza słodka tajemnica. 😊

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.