Jak obstawiać w STS

5 września 2022 r.

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z zakładami wzajemnymi, to prędzej czy później na pewno spotkasz się z nazwą STS. Największa firma bukmacherska w Polsce kontroluje na ten moment ponad 50% polskiego rynku. Czy zawarcie pierwszego zakładu w STS jest proste? Jak dokonać rejestracji konta u tego bukmachera? Wszelkie niezbędne informacje znajdują w niniejszym tekście. Sprawdź szczegółowe informacje o STS.

Jak założyć konto w STS?

Polskie prawo jest tak skonstruowane, że gra w zakładach bukmacherskich jest możliwa tylko w przypadku uprzedniej rejestracji konta. Jak zrobić to w STS? Sprawa jest banalnie prosta.

Rejestracja STS

Pierwszym krokiem powinno być znalezienie charakterystycznej pomarańczowej ikony „Załóż konto”. Jej lokalizacja to oczywiście prawy górny róg strony internetowej STS.

założenie konta STS

Po kliknięciu w nią oczom użytkownika powinien ukazać się specjalny panel rejestracyjny. STS w pierwszym kroku wymaga uzupełnienia takich danych jak adres e-mail, hasło, numer telefonu, a także obligatoryjnie podania również kodu promocyjnego. Drugi krok to podanie imienia i nazwiska, numeru PESEL oraz wskazanie źródła pochodzenia środków na grę.

Zakończenie powyższych kroków uprawnia do posiadania konta tymczasowego. Przekształcenie takiego konta w stałe możliwe jest dopiero po weryfikacji konta mailowego, nadesłanie skanu dokumentu tożsamości, a także podania pozostałych wrażliwych danych m.in. w postaci adresu oraz numeru rachunku bankowego.

Jak złożyć pierwszy depozyt?

Z technicznego punktu widzenia zawarcie premierowego zakładu możliwe jest dopiero wtedy, gdy konto gracza zostanie zasilone odpowiednim depozytem. W tym celu konieczne jest odnalezienie specjalnego panelu. Nie powinno to raczej sprawić większych problemów, gdyż stosowną podstronę oznaczono jako „Wpłata”.

wpłata depozytu STS

Lista metod płatności jest bardzo obszerna. Zalicza się do nich m.in.:

  • BLIK

  • dotpay

  • karty płatnicze Visa i MasterCard

  • Neteller

  • PayPal,

  • Paysafecard

  • PayU

  • PayU

  • Skrill

Po wybraniu sposobu płatności gracz musi określić kwotę, jaką decyduje się wpłacić, a następnie dokonać akceptacji przelewu na jednej z wybranych platform. Co czeka go w kolejnym kroku? Tu zaczyna się to, co najlepsze, a więc obstawianie zakładów bukmacherskich.

Jak obstawiać mecze na żywo w STS ?

Jak obstawiać mecze w STS?

Użytkownik nie mający zbytniej styczności z bukmacherką powinien szukać raczej zakładów związanych z dyscypliną, co do której posiada przynajmniej elementarną wiedzę. Nie da się ukryć, że dla znacznej większości obstawiających będzie to oczywiście piłka nożna.

wybór drużyny STS

Szeroki wybór zakładów na Premier League oraz Serie A sprawił, że propozycje z tych dwóch konkretnych lig trafiły na nasz pokazowy kupon. Samo odnalezienie ich w ofercie STS-a okazało się bezproblemowe, albowiem na rozwijanej liście w centralnej części strony internetowej bukmachera miały one swoje zaszczytne miejsce niemal na samej górze zestawienia.

wybór rodzaju kuponu STS

Ogromna ilość propozycji zawartych w ofercie bukmachera skłoniła nas do zainwestowania całości wpłaconego wcześniej depozytu (20 PLN) w kupon AKO tj. taki, na który składa się co najmniej dwa zakłady.
Po kliknięciu w ikonę „Obstaw i graj” pozostało już tylko czekać i modlić się o szczęście. Szczęście, które podczas obstawiania jest niezwykle istotne.

podgląd kuponu AKO STS

Jak się później okazało, los tym razem uśmiechnął się do nowicjusza. Proces budowania kapitału na dalszą grę zatem właśnie się rozpoczął.

Warto pamiętać, aby podczas nierównej walki z bukmacherem stosować się do kilku podstawowych zasad. O czym dokładnie mowa? Sprawdźcie zakładkę „Jak obstawiać”, która znajduje się w górnym panelu strony. Tam znajdziecie wszelkie niezbędne informacje. Ich przyswojenie wyjdzie Wam z pewnością na dobre.

Zobacz jak obstawiać wyścigi konne w STS

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.