EURO 2024 📅 godz. 18:00 18-06-2024

Kursy i typy na mecz Turcja - Gruzja

Bukmacher – co obstawiać w czasie pandemii?

Data dodania: 16 maja 2020 r. / Aktualizacja: 28 sierpnia 2020 r.
e sport

Epidemia oraz będące jej rezultatem ograniczenia bezpośrednio wpłynęły na życie społeczne i ekonomiczne zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jednym z obszarów, który szczególnie ucierpiał w czasie epidemii, jest profesjonalny sport. Bez cienia wątpliwości miało to bezpośredni wpływ na funkcjonowanie bukmacherów. Szczęśliwie mimo znaczącego ograniczenia wydarzeń sportowych gracze wciąż mogą obstawiać różnorodne wydarzenia. Jakie są alternatywne zakłady, które można obstawiać u bukmachera?

Bukmacher 2020 – wydarzenia sportowe powracają!

W pierwszej kolejności należy podkreślić, że epidemia w większości europejskich krajów została opanowana. Oznacza to, że najważniejsze wydarzenia sportowe, które cieszą się największą popularnością wśród graczy, powracają do oferty wszystkich bukmacherów. Doskonałym przykładem jest Ekstraklasa, która wraca do gry już 29 maja. Zainteresowani gracze będą mieli możliwość obstawiania podczas 11 kolejek, które będą rozgrywane do 19 lipca. Gracze będą mogli cieszyć się czterema kolejkami rundy zasadniczej oraz siedmioma kolejnymi po podziale na grupy. Co z pozostałymi wydarzeniami sportowymi?

Mówiąc o najważniejszych wydarzeniach sportowych, które cieszą się szczególną popularnością wśród graczy, nie można zapomnieć o Premier League. Zgodnie z najnowszymi zapowiedziami rząd Wielkiej Brytanii pozwoli na powrót do gry już w czerwcu, o ile sytuacja związana z epidemią nie pogorszy się do tego czasu. W najlepszym wypadku gra zostanie wznowiona już 12 czerwca. Warto również podkreślić, że najprawdopodobniej w najbliższych miesiącach gracze będą mogli ponownie zacząć obstawiać mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Ostateczną decyzję UEFA podejmie do końca maja.

Aktualne wydarzenia sportowe

Już dzisiaj pomimo pandemii duża część wydarzeń sportowych została odblokowana. W przypadku piłki nożnej gracze już dziś mają możliwość obstawiania wyników meczów w jednej z najważniejszych lig w Europie, jaką jest Bundesliga. Warto również zwrócić uwagę, że mimo pandemii niektóre ligi europejskie nigdy nie zawiesiły rozgrywek. Przykładem jest liga Białoruska. Niemniej jednak oferowane przez tę ligę wydarzenia sportowe nie są chętnie obstawiane.

W znacznie lepszej sytuacji są osoby, które oprócz piłki nożnej lubią zajmować się obstawianiem innych wydarzeń sportowych. Doskonałym przykładem jest MMA. Szczęśliwie dla graczy niektóre federacje nigdy nie zawiesiły walk! Doskonałym przykładem jest niezwykle popularna amerykańska federacja Ultimate Fighting Championship (UFC). Organizowane przez nią walki mogą być z powodzeniem obstawiane u wszystkich najważniejszych bukmacherów w Polsce.

Innym interesującym przykładam jest tenis stołowy. Mimo pandemii różnorodne mecze odbywają się m.in. w takich krajach jak Brazylia, Ukraina, Armenia. Ponadto duża część kluczowych bukmacherów pozwala graczom obstawiać wyniki tego rodzaju meczów. Do dyspozycji graczy pozostają również m.in. odbywające się w wielu krajach świata wyścigi konne, czy też wyścigi chartów. Oznacza to, że gracze wciąż mogą przebierać w stosunkowo szerokiej ofercie wydarzeń sportowych.

E-sport i sport wirtualny

Ciekawą alternatywą dla klasycznych wydarzeń sportowych jest e-sport. Chociaż do niedawna e-sport nie mógł cieszyć się tak wysoką popularnością, jak najważniejsze wydarzenia sportowe, to w obecnej sytuacji jest to doskonała alternatywa dla wszystkich graczy. Jak wykazały badania rozgrywki e-sportowe w czasie pandemii cieszą się największą popularnością w historii. Aktualnie różnego rodzaju rozgrywki oraz turnieje organizowane w ramach e-sportu gromadzą przed ekranami dziesiątki, a nawet setki tysięcy osób na całym świecie. 

Doskonałą zaletą poszczególnych rozgrywek e-sportowych jest ich wyjątkowa różnorodność. U bukmachera można obstawiać zarówno gry taktyczne, strategiczne, sportowe, jak i gry gatunku MOBA. Innym ciekawym rozwiązaniem, chodź kontrowersyjnym, są gry wirtualne. W przeciwieństwie do e-sportu w przypadku gier wirtualnych nie mamy do czynienia z fizycznymi graczami, a jedynie z algorytmami, które decydują o rezultacie wirtualnej rozgrywki sportowej. Oczywiście obstawienie tego typu rozgrywek wiąże się z dużym ryzykiem. Jednymi z najpopularniejszych zakładów e-sporu u polskich bukmacherów są mecze cs go.

YouTube, show-biznes i polityka!

Osoby, które nie czują się dobrze w świecie sportu pomogą bezproblemowo sprawdzić swoje siły w show-biznesie, polityce, a nawet w zakładach związanych z YouTube.! Przykładowo można obstawić, czy kanał Roberta Makłowicza osiągnie 90 tys. subskrypcji! Można się również zastanawiać nad ilością wyświetleń, które osiągnie stand-up w wykonaniu Alberta Gizy oraz nad wieloma innymi rzeczami.

W przypadku polityki bukmacherzy dają graczom możliwość obstawienia wyników wyborów prezydenckich w Polsce, Czechach, czy też w USA. Można obstawiać zarówno na konkretne nazwiska, jak i na płeć zwycięscy!. Ponadto gracze mogą obstawiać kolejnego przywódcę Korei Północnej, czy też zastanawiać się, czy Igrzyska Olimpijskie w Tokio odbędą się w roku 2020. Innymi słowy, mimo pandemii gracze wciąż mają możliwość obstawiania różnorodnych wydarzeń!

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.