Czy w 2024 roku dojdzie do walki Rafał Zaorski vs. Cezary Graf?

Autor: Wojciech Szeląg / Data dodania: 30 kwietnia 2024 r. / Aktualizacja: 1 maja 2024 r.
walka-mma
Powiedzieć, że obaj panowie za sobą nie przepadają, to nic nie powiedzieć, jednak fakty są takie, że jeden bez drugiego żyć nie może. Mowa o królu spekulacji Rafale Zaorskim oraz doradcy majątkowym Cezarym Grafie, którzy jak gruchają warszawskie wróbelki mogliby rozstrzygnąć swój spór w… oktagonie. Czy tak się rzeczywiście stanie? Sprawdzamy!

Rafał Zaorski kontra Cezary Graf – geneza konfliktu

Większość z Was z pewnością doskonale wie, kim są obaj panowie, natomiast nie możemy wykluczyć, że nazwiska Zaorski oraz Graf niewiele Wam mówią. Proponujemy zatem błyskawiczną ściągę.

Rafał Zaorski przez wielu ekspertów i uczestników rynków finansowych jest nazywany królem polskich spekulantów. Popularny trader giełdowy zasłynął m.in. z tego, że w 2022 roku spekulacje na rynku kryptowalut pozwoliły mu zarobić 44 miliony złotych, a w ostatnich miesiącach głośno było o nim w kontekście tzw. “epickiego flipa”, czyli próby sprzedaży udziałów w najdroższym apartamencie w Polsce… kilku tysiącom inwestorów.

Cezary Graf z kolei przedstawia siebie jako doradcę majątkowego, natomiast umówmy się – szerszej publiczności jest znany z tego, że nieustannie komentuje ruchy giełdowe Rafała Zaorskiego w swoich mediach społecznościowych. A że ten ostatni nie pozostaje mu dłużny, to użytkownicy platformy X (dawny Twitter) regularnie zasiadają z popcornem do “debat” Zaorski vs. Graf.

Rafał Zaorski vs. Cezary Graf we freak fightach w 2024 roku?

Okazuje się, że polemika obu panów lada moment może wskoczyć na kolejny poziom i wykroczyć poza internetowe pyskówki. Wszystko za sprawą analityków legalnego bukmachera Etoto, których zdaniem doskonałym zwieńczeniem takiego sporu mogłaby być… walka w oktagonie.

Jak zapewne wiecie (a jeśli nie, to za moment się dowiecie) na polskiej scenie niczym grzyby po deszczu wyrastają kolejne federacje freak fightowe. W największym skrócie na takich galach występują celebryci, raperzy, YouTuberzy, itd., a bardziej niż o poziom sportowy chodzi o emocje i rozgłos. Czyż zatem oktagon nie byłby idealnym miejscem, aby raz na zawsze zakończyć spór Rafała Zaorskiego z Cezarym Grafem?

etoto-walka-zaorski-graf

etoto

Całej sprawie nieco bliżej postanowili przyjrzeć się analitycy legalnego bukmachera Etoto. Ich zdaniem taki scenariusz, przynajmniej w 2024 roku jest mało prawdopodobny, a najlepiej niech świadczą o tym kursy zaproponowane przez tę licencjonowaną firmę.

Otóż gdyby Rafał Zaorski oraz Cezary Graf weszli w najbliższych miesiącach do klatki, to bukmacher Etoto pomnoży Wasz depozyt po kursie 50.00, a zatem przebitka jest całkiem spora, a przy okazji sugeruje, że taki scenariusz jest mało prawdopodobny. A szkoda! Ależ to by chodziło w Pay Per View…

Pamiętaj obstawianie u bukmachera jest dla osób powyżej 18 lat. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. W Polsce typować można tylko u legalnych operatorów z zezwoleniem Ministra Finansów. Gra u bukmacherów bez odpowiednich zezwoleń jest zabroniona i może powodować konsekwencje prawne.

eToto jest legalnym bukmacherem z zezwoleniem o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.