EURO 2024 📅 godz. 18:00 18-06-2024

Kursy i typy na mecz Turcja - Gruzja

“Epicki Flip” z udziałem Rafała Zaorskiego – kursy bukmacherskie

Autor: Wojciech Szeląg / Data dodania: 17 stycznia 2024 r. / Aktualizacja: 17 stycznia 2024 r.
Epicki Flip na Złotej 44 kursy bukmacherskie

Popularny spekulant giełdowy Rafał Zaorski postanowił sprzedać najdroższy apartament w Polsce, mieszczący się na 50. piętrze w wieżowcu przy ulicy Złotej 44 w Warszawie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby Zaorski nie podzielił mieszkania na… 20 tysięcy udziałów, co wzburzyło olbrzymie wzburzenie wspólnoty mieszkaniowej tego jednego z najbardziej prestiżowych, o ile nie najbardziej prestiżowego adresu w Polsce. Całe zamieszanie nabrało takiego rozmachu, że do sprawy włączył się legalny bukmacher Betclic, który umożliwia wytypowanie finału tego kontrowersyjnego przedsięwzięcia. 

  • Epicki flip na Złotej 44
  • Kiedy transmisja?🕝

    Do końca 2024 roku

  • Gdzie oglądać?📺

    W internecie

  • Ranga rozgrywki🏆

    Sprzedaż mieszkania dla 20 tyś osób

Rafał Zaorski pozbywa się najdroższego mieszkania w Polsce. Oczywiście robi to w swoim stylu!

Zapewne sporo osób nie ma większego problemu z rozpoznaniem twarzy Rafała Zaorskiego, a po ostatnich wydarzeniach idziemy o zakład, że najpóźniej za tydzień lub dwa będzie on wyskakiwał z każdej lodówki w Polsce. Załóżmy jednak, że świat giełdowych wykresów jest dla Was zupełnie obcy – kim zatem jest Rafał Zaorski?

To prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny w Polsce spekulant giełdowy, który w 2022 roku za 23 miliony złotych kupił apartament na 50. piętrze wieżowca przy ulicy Złotej 44 w Warszawie. Zaorski znany jest ze swoich nieszablonowych pomysłów. Swego czasu wydał książkę pt. “O spekulacji”, której ograniczony nakład rozszedł się niczym ciepłe bułeczki, a dziś na aukcjach internetowych jest wartym kilka tysięcy złotych białym krukiem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Zaorski promował swoją książkę sloganem “Wszystko co powinieneś wiedzieć o spekulacji”, tymczasem sama książka to… 320 pustych stron!!! 

Teraz Zaorski wpadł na kolejny szalony pomysł, a mianowicie postanowił sprzedać swoją “skromną kawalerkę”, jak sam nazywa apartament, natomiast nie byłby sobą, gdyby zrobił to w klasyczny sposób (warszawskie wróbelki ćwierkają, że aktualna cena rynkowa mieszkania oscyluje wokół 50 milionów złotych). Co to, to nie!!! Spekulant podzielił swoje mieszkanie na 20000 akcji, każdą z nich wycenił na 5000 PLN, a zatem czysto w teorii ten prestiżowy adres może mieć lada dzień… 20 tysięcy właścicieli, a gdyby całe przedzięwzięcie się powiodło, to Zaorski zainkasowałby okrągłe 100 mlionów złotych! 

Spekulant traktuje całe zamieszanie w kategoriach eksperymentu społecznego pod nazwą “Epicki Flip”, natomiast podczas gdy sam doskonale się bawi, to w tym samym czasie nie do śmiechu jest pozostałym mieszkańcom wieżowca przy ulicy Złotej 44. Doszło nawet do tego, że wspólnota mieszkaniowa zablokowała wernisaż fotograf Dominiki Woźniak, a sam Zaorski całe zamieszanie opisywał w ten sposób:

W ubiegły czwartek 11 stycznia 2024 r. na polecenie zarządu i administracji Złotej 44 zablokowano moim gościom wejście do wind i uniemożliwiono im dostęp do mojego apartamentu. Zarząd złotej stwierdził bezprawnie, że w moim apartamencie o pow 485m2 na 50p może przebywać maks 25 osób. Jest to naruszenie dysponowania moja własnością,  ponieważ może ją ograniczyć tylko ustawa np w tym wypadku prawo budowlane. Wspólnota postawiła na przeciwko uczestnikom zaproszonego przeze mnie wernisażu fotograf Dominiki Woźniak uzbrojony zespół firmy ochroniarskiej. Wezwana przeze mnie policja przyjechała po dwóch godzinach z uwagi na zajścia pod sejmem! Wernisaż w końcu się odbył, choć część gości zrezygnowała z uczestnictwa. Sprawa naruszenia mojego miru domowego, ograniczania mi i moim gościom dostępu do mojego mieszkania (ewidentnie po to, abym zrezygnował z #epickiflip) i swobody przemieszczania się zostanie zbadana przez powołane do tego organy. Dla dobra postępowań nie udzielę tu więcej informacji na ten temat. Ponieważ pojawia się wiele bzdur na temat tego zajścia czy epickiego flipa zapraszam zainteresowane media i dziennikarzy do bezpośredniego kontaktu ze mną.

Rafał Zaorski

Jaki będzie finał tego zamieszania? Czy Zaorskiemu uda się dokończyć transakcję? W całą sprawę postanowił włączyć się legalny bukmacher Betclic, który wystawił specjalny rynek zakładów dedykowanych temu wydarzeniu. 

“Epicki Flip” Rafała Zaorskiego – zakłady bukmacherskie Betclic

Firma bukmacherska Betclic słynie nie tylko ze znakomitych zakładów stricte sportowych, ale również z rynków specjalnych dedykowanych wydarzeniom w świecie polityki, showbiznesu oraz – jak w tym przypadku – “eksperymentów społecznych”. Jak zakończy się “Epicki Flip” z udziałem Rafała Zaorskiego?

Zdaniem analityków bukmachera Betclic najbardziej prawdopodobny na ten moment scenariusz jest taki, że transakcja sprzedaży 20 000 udziałów zostanie zrealizowana, a aktualny kurs na taki wariant wynosi 2.50. Nieco mniej realny wydaje się być wariant, w którym wspólnota mieszkaniowa zablokuje transakcje do końca 2024 roku, a typując taki scenariusz w Betclic pomnożycie swój depozyt u tego bukmachera po kursie 3.00. 

Zobacz recenzję i opinie bukmachera Betclic

Optymistyczny scenariusz, że wszystkie transakcje uda się zamknąć do końca 2024 roku wyceniono w Betclic po kursie 5.50 (kurs aktualny na dzień 17.01.2024), natomiast typując negatywny dla Zaorskiego wariant, w którym wspólnota mieszkaniowa zlicytuje apartament 504 na Złotej 44 pomnożycie swoją stawkę u bukmachera Betclic po kursie 10.00. 

Jak zakończy się całe zamieszanie? Przekonamy się w najbliższym czasie, natomiast to z pewnością nie ostatnie słowo obu stron, a bukmacherski nos podpowiada nam, że przy okazji nie jest to ostatnia akcja tego typu z udziałem Rafała Zaorskiego. 

Nie masz konta w Betclic? Tuż po rejestracji profilu gracza czeka na Ciebie zakład bez ryzyka 200 PLN

Bukmacher Betclic to międzynarodowy gigant branży rozrywkowej, który całkiem niedawno wrócił ze swoją ofertą do Polski, gdzie działa w 100% legalnie na bazie aktualnej licencji od Ministerstwa Finansów. Typowanie zakładów w Betclic jest możliwe wyłącznie po założeniu konta gracza, a sam proces rejestracji nie zajmuje dłużej, niż trzy minuty. 

Mało tego! Każdy z graczy, którzy w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego skorzysta z naszego kodu OMNET będzie mógł zagrać pierwszy zakład bez ryzyka, za który w przypadku niepowodzenia bukmacher zwróci mu przegraną stawkę aż do 200 PLN. Po więcej szczegółów o tej ofercie powitalnej dla nowych graczy warto odwiedzić oficjalną stronę bukmachera www.BETCLIC.pl. 

Betclic

Zakład bez ryzyka w Betclic

Kod na start:
Tylko dla osób 18+. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych.
Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.