Fantasy Euro – darmowy konkurs typerów od bukmachera LV Bet

Data dodania: 12 czerwca 2024 r. / Aktualizacja: 12 czerwca 2024 r.
fantasy euro lvbet

Z okazji zbliżających się wielkimi krokami piłkarskich Mistrzostw Europy w Niemczech bukmacher LV Bet postanowił oddać w ręce graczy darmowy konkurs typerów, w którym pula nagród to aż 100 000 PLN! Dołącz do zabawy, wytypuj rozmaite scenariusze podczas Euro 2024 i wejdź do gry o rekordowe nagrody. Szczegóły poniżej!

Zabawa Fantasy Euro od bukmachera LV Bet

Wiesz, kto awansuje do fazy pucharowej z poszczególnych grup Euro 2024? A może znasz skład wielkiego finału, który odbędzie się 14 lipca w Berlinie i wiesz, której reprezentacji piłkarze podniosą w górę puchar za wygranie 17. w historii Mistrzostw Europy? Jeśli tak, to zabawa Fantasy Euro od bukmachera LV Bet powstała właśnie z myślą o Tobie! 

fantasy euro lvbet

Lvbet – Legalny bukmacher Tylko dla osób 18+. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych

Dołącz do zabawy już dziś i wejdź do gry o nagrody z puli 100 tysięcy złotych. Pamiętaj, że konkurs nie kończy się wraz z inauguracją Euro 2024, a swoje typy możesz zaproponować aż do 18 czerwca do północy. 

Jak działa Fantasy Euro od bukmachera LV Bet?

Zasady całej zabawy są bajecznie proste. Zarejestruj nowe konto gracza w LV Bet z wykorzystaniem kodu OMNET, zaloguj się na profil i dołącz do zabawy Fantasy Euro, a następnie zabaw się w jasnowidza i dodaj swoje typy na następujących rynkach:

  • Wytypuj 16 drużyn, które awansują z poszczególnych grup do fazy pucharowej
  • Wytypuj skład wielkiego finału
  • Wytypuj triumfatora Euro 2024
  • Wytypuj etap turnieju, na którym odpadnie reprezentacja Polski 

Punktacja na poszczególnych etapach prezentuje się następująco:

  • 1 punkt za poprawne wytypowanie każdej drużyny, która wyjdzie z grupy
  • 5 punktów za poprawne wytypowanie każdego z finalistów
  • 10 punktów za poprawne wytypowanie zwycięzcy
  • 5 punktów za poprawne wytypowanie fazy, do której finalnie dojdzie Polska

Jakie nagrody czekają na najskuteczniejszych typerów w zabawie Fantasy Euro w LV Bet?

Fantasy Euro od bukmachera LV Bet to nie tylko doskonała okazja, żeby sprawdzić jakim jest się typerem i porównać swoją wiedzę na tle kolegów. To także (a może przede wszystkim) szansa na naprawdę sporą nagrodę! W puli znajduje się bowiem aż 100 tysięcy złotych, a na premię na koniec zabawy może liczyć aż tysiąc najskuteczniejszych typerów. 

fantasy euro lvbetwygrane

LVBET

Najskuteczniejszy gracz na koniec zabawy zgarnie premię o wartości 24 tysięcy PLN. Dwóch kolejnych typerów otrzyma odpowiednio 12 oraz 6 tysięcy złotych, a kolejne nagrody to 3, 2 oraz 1 tysiąc złotych. Oczywiście żadna nagroda nie zostanie wypłacona w formie gotówki, lecz jako premia na konto gracza w LV Bet. Żeby móc wypłacić środki należy dokonać obrotu 3x po kursie min. 1.75 w ciągu 30 dni od chwili pojawienia się ich na koncie gracza. 

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.
🥇 1. miejsce

Fuksiarz

Sprawdzam