EURO 2024 📅 godz. 21:00 14-07-2024

Kursy i typy na mecz Hiszpania - Anglia

Gracze Typują – gotowe propozycje kuponów dla klientów bukmachera STS

Data dodania: 24 lipca 2023 r. / Aktualizacja: 25 lipca 2023 r.
STS opinie i recenzja

Straciłeś pewność siebie? Brakuje Ci weny podczas tworzenia kuponu? A może po prostu nie masz chęci, ani czasu na przeprowadzenie żmudnej analizy przedmeczowej? Jeśli odpowiedź na dowolne z powyższych pytań brzmi TAK, to nowa funkcja od bukmachera STS powstała właśnie z myślą o Tobie! Czym jest opcja GRACZE TYPUJĄ? Kto może z niej skorzystać oraz w jaki sposób pozwala ona ograć bukmachera i cieszyć się obstawianiem meczów przy minimalnym nakładzie sił? Sprawdzamy.

Funkcja GRACZE TYPUJĄ – co to takiego?

Jeden z naszych kolegów po fachu powiedział kiedyś fajne zdanie, a mianowicie, że “typowanie zakładów bukmacherskich jest najłatwiejszym zajęciem pod słońcem, dopóki się wygrywa…”. Przyznacie sami, że jest w tym sporo prawdy i w karierze każdego typera obstawiającego wyniki meczów na stronach legalnych polskich bukmacherów pojawiają się chwile zwątpienia oraz słabsze momenty, w trakcie których skonstruowanie zwycięskiego kuponu graniczy z cudem. 

gracze typują sts 1

Właśnie z myślą o takich sytuacjach powstała funkcja GRACZE TYPUJĄ od bukmachera STS, która docelowo ma służyć pomocą typerom, którzy z jakiegoś powodu nie mają pomysłu na kupon. Na czym polega sama funkcja? Odpowiedź jest najmniej skomplikowana z możliwych, a mianowicie opcja GRACZE TYPUJĄ daje możliwość podejrzenia gotowych kuponów od najskuteczniejszych traderów na rynku, a jakby tego było mało, to wszystkie selekcje można w błyskawiczny sposób jednym kliknięciem przenieść na swój kupon! 

Jak skorzystać z funkcji GRACZE TYPUJĄ? Instrukcja krok po kroku

W jaki sposób podejrzeć zakłady bukmacherskie i propozycje typów na kupon od najskuteczniejszych graczy na rynku? To bajecznie proste, a całość nie zajmuje więcej, niż kilkanaście sekund, po upływie których większość z Was będzie narzekała na kłopot bogactwa i rozboli Was głowa od nadmiaru wartościowych propozycji zakładów. 

gracze typują sts rejestracja

 1. Zaloguj się na swoje konto gracza w STS. Nie masz konta? Zarejestrujesz na tej stronie www.sts.pl. Sprawdź również recenzję i opinie o bukmacherze STS

 2. Kliknij button PROFIL GRACZA (odnajdziesz go w prawym górnym rogu). 

 3. Z listy dostępnych opcji wybierz funkcję GRACZE TYPUJĄ.  

 4. Przeglądaj kupony od najskuteczniejszych klientów STS i do woli wybieraj poszczególne selekcje lub kopiuj całe kupony. 

W jaki sposób wybrać typera, któremu warto zaufać i powielić jego selekcje? Do Twojej dyspozycji są propozycje od wszystkie klientów STS, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością trafionych typów oraz posiadają profil publiczny. Również i Ty możesz dołączyć do tego grona i stać się inspiracją dla innych typerów, którzy będą mogli podglądać Twoje zakłady oraz kopiować najciekawsze propozycje na swoich kuponach. Dostępne informacje o typerach to m.in.:

 • Profil gracza

 • Ogólne statystyki

 • Liczba obstawionych selekcji

 • Procent trafionych zakładów

 • Najczęściej typowane dyscypliny

 • Najwyższy kurs trafionego zakładu

 • Najwięcej trafionych zdarzeń na kuponie

 • Najwyższy kurs trafionego kuponu AKO

Kopiowanie kuponów od innych graczy – warto, czy nie warto?

Jeśli zastanawiacie się nad opłacalnością skorzystania z funkcji GRACZE TYPUJĄ od bukmachera STS, to według nas nie ma niczego złego w przetestowaniu takiego rozwiązania. Przede wszystkim podpatrywanie skuteczniejszych od siebie typerów to praktyka stara jak świat, a STS po prostu postanowił wyciągnąć pomocną dłoń w kierunku swoich klientów i nieco im to zadanie ułatwił. 

Niezależnie od tego, czy będziecie korzystali z tej funkcji regularnie, czy też zamierzacie sporadycznie posiłkować się skutecznymi typami od najlepszych klientów STS, to przy umiejętnym i racjonalnym podejściu wyciągniecie sporo przydatnych wniosków, które mogą okazać się na wagę złota w bliższej lub dalszej przyszłości. 

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.
🥇 1. miejsce

Fuksiarz

Sprawdzam