EURO 2024 📅 godz. 18:00 18-06-2024

Kursy i typy na mecz Turcja - Gruzja

Jak obstawiać w Betters? Legalne zakłady bukmacherskie

Autor: Mateusz Adamek / Data dodania: 19 stycznia 2024 r. / Aktualizacja: 18 stycznia 2024 r.
jak obstawiać w Betters

Legalny bukmacher Betters jest obecny na polskim rynku od 2021 roku. Przez ten czas zdołał zaskarbić sobie sympatię całkiem sporego grona osób. Jak przebiega w Betters rejestracja i czy zawieranie zakładów odbywa się w sposób szybki oraz intuicyjny? Na te oraz wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w niniejszym tekście. 

Zakłady bukmacherskie w Betters. Jak założyć nowe konto?

Zarówno bukmacherzy w Polsce, jak i podobne tego typu firmy poza granicami naszego kraju do zawierania zakładów wymagają uprzedniego założenia konta gracza.

Trzeba przyznać, że Betters posiada naprawdę przejrzystą stronę internetową oraz aplikację, dlatego też odnalezienie stosownej podstrony z napisem „Zarejestruj” nie powinno sprawić raczej nikomu większych problemów. Kliknięcie we wspomnianą ikonę oficjalnie rozpocznie proces rejestracji u bukmachera online Betters. 

Strona główna bukmachera Betters

W pierwszym kroku wymagane jest m.in. podanie:

 • loginu
 • hasła
 • adresu e-mail
 • kraju pochodzenia
 • numeru telefonu
 • kodu promocyjnego (opcjonalnie)

Nazwa użytkownika (zwana też loginem) może być rzecz jasna dowolna, ale już hasło musi posiadać co najmniej osiem znaków, jedną małą i jedną wielką literę, a także znak specjalny oraz cyfrę.

Betters - formularz rejestracyjny

Krok drugi to już dane nieco bardziej wrażliwe bądź jak kto woli szczegółowe. Oprócz imienia i nazwiska są to m.in. obywatelstwo, PESEL, a także informacje na temat pochodzenia środków pieniężnych, za które będą następnie zawierane zakłady bukmacherskie w Betters.

Formularz rejestracyjny w Betters cz. 2

Ostatnią z czynności wymaganych przez Betters jest określenie swoich limitów kwotowych i czasowych, a także podanie daty urodzenia oraz specjalnego kordu, który bukmacher wysyła na uprzednio podany numer telefonu. Sfinalizowanie całej procedury będzie równoznaczne ze staniem się jednym z nowych graczy Betters.

Zobacz także opinie recenzję bukmachera Betters

Bukmacher Betters – wpłata pierwszego depozytu

Od pozytywnego przejścia procesu rejestracyjnego do zawierania  zakładów w Betters jest już wyjątkowo blisko. Bukmacher postawił na ciekawą formę oferty powitalnego, gdyż pozwala zdecydować każdemu z nowych użytkowników, którą z trzech dostępnych opcji wybierają:

 • cashback 300 PLN
 • freebet 200 PLN
 • 4 x freebet 50 PLN

Dodatkowo samo założenie konta i późniejsza jego przemiana z konta tymczasowego na stałe to ekstra 10 PLN w formie darmowego zakładu. Brzmi zachęcająco, prawda? I tak też jest w istocie.

Po wytypowaniu jednego z wyżej wskazanych wariantów pakietu na start użytkownik może już swobodnie dokonać wpłaty pierwszego depozytu. Aby tego dokonać, należy odszukać specjalną zakładkę umiejscowioną w prawym górnym rogu serwisu Betters. Bukmacher oznaczył ją dość wyraźnym czerwonym znakiem „plus”.

Konto w Betters

Co ciekawe na ten moment wpłata środków na konto gracza może odbyć się wyłącznie poprzez platformę Przelewy24, a także przy użyciu BLIK-a. Betters nie oferuje ani wpłat przez karty płatnicze Visa i MasterCard, a także Paysafecard czy też Skrill-a. Czy w przyszłości ulegnie to zmianie? Czas pokaże.

Określenie kwoty depozytu oraz późniejsza akceptacja przelewu w bankowości online to czynności niezbędne, by mieć ostatecznie środki konieczne do zawarcia zakładu.

Betters - doładowanie konta

Jak widać komplikacji właściwie brak. Betters to nowoczesny bukmacher, który stawia na intuicyjność oraz szacunek do klienta. Trzeba przyznać, że da się to zauważyć niemal na każdym kroku.

Oferta zakładów. Jak obstawiać w Betters?

Piłka nożna to jeden z najmocniejszych punktów większości legalnych bukmacherów. Nie inaczej wygląda to w przypadku Betters. Opinie graczy są jednoznaczne. Nowy bukmacher Betters oferuje klientom blisko 500 różnych rynków na najpopularniejsze zakłady sportowe, co w porównaniu do rynkowej konkurencji wygląda naprawdę solidnie.

Równie atrakcyjnie wygląda oferta zakładów na żywo, ale akurat na potrzebny niniejszego tekstu skupiliśmy się na zakładach przedmeczowych. Konkretnie dotyczących spotkania eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Rakowem Częstochowa a Arisem Limassol.

Betters - wybór dyscyplin

Znalezienie wskazanego wydarzenia zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej Betters jest banalnie proste. Wystarczy kliknąć w zakładkę Piłka Nożna. Pośród możliwych opcji przejść do podstrony opisanej jako Europa i następnie wybrać opcję nazwaną Liga Mistrzów – KWALIFIKACJE.

Osoby odpowiedzialne za tworzenie oferty w zakładach bukmacherskich Betters są doskonale świadome tego, że starcie z udziałem popularnych Medalików będzie tym najczęściej wybieranym zarówno przez nowych użytkowników, jak i również stałych graczy. Umieszczenie go na samym szczycie listy jest więc zupełnie zrozumiałe.

Betters - kursy bukmacherskie na wydarzenia

Mimo iż w ofercie bukmachera znajduje się kilkaset bardzo zróżnicowanych zakładów, to w niniejszym tekście postanowiliśmy pójść w stronę jednej z najprostszych opcji tj. bezpośredniego zwycięstwa podopiecznych Dawida Szwargi. W ofercie bukmachera Betters taka propozycja okraszona jest kursem równym dokładnie 1.45.

Zawarcie podobnego zakładu pod kątem opłacalności jest mocno dyskusyjne, ale do powolnego budowania kapitału nadaje się wręcz wzorowo.

Bet Builder w Betters

My co prawda zdecydowaliśmy się na obstawienie kuponu typu SINGIEL, ale Betters udostępnia również możliwość zagrania kuponu KOMBI oraz SYSTEM. Oto kluczowe różnice pomiędzy każdą z tych opcji:

 • kupon pojedynczy (SINGIEL) – zawiera wyłącznie jeden zakłady
 • kupon akumulowany (KOMBI) – kupon składa się z co najmniej dwóch zdarzeń, przy czym jego kurs ogólny rośnie wraz z dodaniem każdej kolejnego zakładu
 • kupony systemowe (SYSTEM) – takiego typu kupon to nic innego jak kombinacja dwóch poprzednich odmian, poleca się je wyłącznie tym nieco bardziej doświadczonym klientom

Po uzupełnieniu stawki i późniejszym dokończeniu całego procesu poprzez przycisk „Obstaw:” pozostaje już tylko oczekiwanie na rozstrzygnięcie zawartego zakładu. Jeśli częstochowianie zatriumfują, będzie to równoznaczne z wygraną. Gdy przegrają, to marzenia o budowaniu pokaźnego kapitału trzeba będzie odłożyć na później.

Zakłady bukmacherskie Betters – podsumowanie

W ramach małego podsumowania warto zaznaczyć, że oferta Betters wygląda solidnie na tle pozostałych legalnych firm działających w Polsce. Do ścisłej czołówki być może nieco brakuje, ale jak mawia klasyk, nie od razu Rzym zbudowano. 

O Betters opinie można mieć różne, ale na pewno trzeba uczciwie docenić ich starania. Budowanie solidnej rynkowej renomy trwa długie, długie lata, a tenże bukmacher jest dopiero na początku takiej drogi.

Cel na kolejne lata? Poprawa oferty na zakłady live oraz spory wirtualne i nieco bardziej dopracowana aplikacja. Gdy te aspekty wejdą na wyższy poziom, to bukmacherskich oponentów obleci blady strach. Co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.