EURO 2024 📅 godz. 18:00 18-06-2024

Kursy i typy na mecz Turcja - Gruzja

Jak obstawiać w Fortunie? Krótki poradnik dla początkujących

Data dodania: 28 września 2022 r. / Aktualizacja: 13 września 2023 r.
jak obstawiać w fortunie

Niemal każdy obstawiający prędzej czy później trafi do bukmachera Fortuna. To nieuniknione. Druga siła polskiego rynku zakładów wzajemnych kusi bowiem potencjalnych klientów ciekawymi promocjami i bardzo wysokimi kursami. Jak obstawiać w Fortunie, aby przygoda z tym bukmacherem zakończyła się sukcesem? Oto kilka rad.

Jak założyć konto? Rejestracja w Fortunie

Nie sposób zawrzeć premierowego zakładu w Fortunie bez uprzedniej rejestracji. Na całe szczęście tenże proces nie wymaga jakichś nadprzyrodzonych zdolności. Rozpoczyna się go od kliknięcia w ikonę z napisem „Rejestracja”, która znajduje się w prawym górnym rogu strony internetowej Fortuny.

rejestracja w fortuna

Raptem kilka chwil później oczom zainteresowanych powinien ukazać się specjalny formularz. Co do zasady jego uzupełnienie jest równoznaczne z założeniem konta tymczasowego. Warto pamiętać w tym miejscu o wpisaniu w rubrykę „Kod promocyjny” specjalnego hasła OMNET. Dzięki niemu oferta powitalna zostanie powiększona o dodatkowe środki.

dane Fortuna

Posiadanie konta gracza w takiej formie ma jednak pewne uciążliwe ograniczenia. Do tych najważniejszych możemy zaliczyć między innymi jego ważność wynoszącą zaledwie 28 dni, limit maksymalnej wygranej oraz maksymalnego depozytu, a także brak możliwości wypłat na rachunek bankowy.

Przekształcenia w konto stałe warto zatem dokonać jak najszybciej. To także nie wymaga wielkiego wysiłku, gdyż polega jedynie na podesłaniu skanu dowodu tożsamości, a także podaniu kilku brakujących danych.

Gdy użytkownik zdoła wykonać kilka powyższych czynności, to może już w zasadzie przejść do tego co najlepsze, a więc zawarcia premierowego zakładu w Fortunie.

Jak dokonać pierwszego depozytu?

Okej. Zapomnieliśmy jednak o jeszcze jednej „drobnej” kwestii tj. złożeniu pierwszego depozytu. Fortuna umożliwia dokonanie premierowej wpłaty na kilka różnych sposobów. Na ten moment są to m.in.:

  • przelew tradycyjny

  • karta kredytowa

  • PayU

  • BLIK

Ulokowanie pierwszych środków na koncie gracza jest oczywiście możliwe dopiero po przejściu do stosownej podstrony umieszczonej w zakładce „Moje konto”. Tam dokonuje się wyboru formy płatności, a także określa się konkretną kwotę. Zlecony przelew pojawią się już po kilku minutach.

konto w Fortunie zasilenie

Jak obstawiać mecze w Fortunie?

Strona internetowa, aplikacja mobilna, a także punkt stacjonarny. W przypadku Fortuny zawarcie zakładu możliwe jest przy pomocy trzech odrębnych opcji. Na potrzeby niniejszego tekstu skorzystano ze sposobu numer jeden, a więc strony www.

Jako że piłkę nożną podczas swojej przygody z zakładami bukmacherskimi przynajmniej raz obstawi prawdopodobnie każdy, to skupimy się właśnie na zakładach związanych z tą konkretną dyscypliną sportową.

fortuna-dyscypliny

Proces obstawiania rozpoczyna się od wyboru ligi, której będzie dotyczył konkretny zakład. W tym celu z rozwijanego menu ulokowanego w lewej części strony dokonuje się selekcji określonych rozgrywek. W omawianym przypadku pod lupę wzięliśmy hiszpańską La Ligę.

Powód takiej decyzji był banalnie prosty. Chodziło o zespół FC Barcelony i Roberta Lewandowskiego, który podczas kampanii 2022/2023 gra w ekipie z Katalonii przysłowiowe pierwsze skrzypce.

Pośród wszystkich spotkań trwającej kolejki czym prędzej musieliśmy więc odszukać meczu z udziałem Blaugrany. Nie było to zadanie zbyt skomplikowane, gdyż intuicyjność strony i przejrzystość oferty to absolutny krajowy TOP. 

fortuna-oferta-la-liga

Jako zadeklarowani patrioci postanowiliśmy zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią założyć się z Fortuną o to, że autorem jednego z trafień w starciu z Żółtą łodzią podwodną będzie właśnie kapitan reprezentacji Polski. Co prawda kurs na takie zdarzenie nie należy do najwyższych, jednakże wysokie prawdopodobieństwo pozytywnego rozstrzygnięcia w zupełności to wynagradza.

fortuna-zaklad-lewy

Wybór dyscypliny, ligi oraz określonego zakładu już zakończony. Pora zatem na określenie wysokości wkładu własnego tj. kwoty, za jaką zostanie zawarty wybrany zakład.

fortuna-kupon

Na potrzeby poradnika wielkie szaleństwo związane ze stawką to działanie całkowicie zbyteczne. W polu „Do zapłaty” pojawiła się więc kwota 15 PLN. Wykonanie tej czynności daje właściwie kompletną odpowiedź na pytanie, jak obstawiać w Fortunie. Teraz pozostaje tylko czekać na ostateczne rozstrzygnięcie w nadziei, że Lewy zapewni budżet na dalszą próbę podboju zakładów bukmacherskich.

fortuna-obstawiony-kupon

Zobacz także jak zbudować kupon w Fortunie przy pomocy Betbuilder

Fortuna daje swoim użytkownikom możliwość podzielenia się kuponem w mediach społecznościowych, czy też udostępnienia linku przekierowującego każdemu zainteresowanemu. W tym konkretnym przypadku nie miałoby to jednakże najmniejszego sensu.

Mało kto byłby bowiem zainteresowany kuponem za 15 PLN. Wyobraźnię graczy rozpalają stawki sięgające kilku tysięcy. Jeśli nie wierzycie, że ktoś operuje takimi wartościami, to zachęcamy czasem do rzucenia okiem na dedykowany czat w tzw. Strefie Typera. Czasem można wyłowić stamtąd prawdziwe perełki!

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 2)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.