Jak obstawiać w STS

Data dodania: 5 września 2022 r. / Aktualizacja: 13 września 2023 r.
Jak obstawiać w STS

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z zakładami wzajemnymi, to prędzej czy później na pewno spotkasz się z nazwą STS. Największa firma bukmacherska w Polsce kontroluje na ten moment ponad 50% polskiego rynku. Czy zawarcie pierwszego zakładu w STS jest proste? Jak dokonać rejestracji konta u tego bukmachera? Wszelkie niezbędne informacje znajdują w niniejszym tekście. Sprawdź szczegółowe informacje o STS.

Jak założyć konto w STS?

Polskie prawo jest tak skonstruowane, że gra w zakładach bukmacherskich jest możliwa tylko w przypadku uprzedniej rejestracji konta. Jak zrobić to w STS? Sprawa jest banalnie prosta.

Rejestracja STS

Pierwszym krokiem powinno być znalezienie charakterystycznej pomarańczowej ikony „Załóż konto”. Jej lokalizacja to oczywiście prawy górny róg strony internetowej STS.

założenie konta STS

Po kliknięciu w nią oczom użytkownika powinien ukazać się specjalny panel rejestracyjny. STS w pierwszym kroku wymaga uzupełnienia takich danych jak adres e-mail, hasło, numer telefonu, a także obligatoryjnie podania również kodu promocyjnego. Drugi krok to podanie imienia i nazwiska, numeru PESEL oraz wskazanie źródła pochodzenia środków na grę.

Zakończenie powyższych kroków uprawnia do posiadania konta tymczasowego. Przekształcenie takiego konta w stałe możliwe jest dopiero po weryfikacji konta mailowego, nadesłanie skanu dokumentu tożsamości, a także podania pozostałych wrażliwych danych m.in. w postaci adresu oraz numeru rachunku bankowego.

Jak złożyć pierwszy depozyt?

Z technicznego punktu widzenia zawarcie premierowego zakładu możliwe jest dopiero wtedy, gdy konto gracza zostanie zasilone odpowiednim depozytem. W tym celu konieczne jest odnalezienie specjalnego panelu. Nie powinno to raczej sprawić większych problemów, gdyż stosowną podstronę oznaczono jako „Wpłata”.

wpłata depozytu STS

Lista metod płatności jest bardzo obszerna. Zalicza się do nich m.in.:

  • BLIK

  • dotpay

  • karty płatnicze Visa i MasterCard

  • Neteller

  • PayPal,

  • Paysafecard

  • PayU

  • PayU

  • Skrill

Po wybraniu sposobu płatności gracz musi określić kwotę, jaką decyduje się wpłacić, a następnie dokonać akceptacji przelewu na jednej z wybranych platform. Co czeka go w kolejnym kroku? Tu zaczyna się to, co najlepsze, a więc obstawianie zakładów bukmacherskich.

Jak obstawiać mecze na żywo w STS ?

Jak obstawiać mecze w STS?

Użytkownik nie mający zbytniej styczności z bukmacherką powinien szukać raczej zakładów związanych z dyscypliną, co do której posiada przynajmniej elementarną wiedzę. Nie da się ukryć, że dla znacznej większości obstawiających będzie to oczywiście piłka nożna.

sts-ligi

Szeroki wybór zakładów na Premier League oraz Serie A sprawił, że propozycje z tych dwóch konkretnych lig trafiły na nasz pokazowy kupon. Samo odnalezienie ich w ofercie STS-a okazało się bezproblemowe, albowiem na rozwijanej liście w centralnej części strony internetowej bukmachera miały one swoje zaszczytne miejsce niemal na samej górze zestawienia.

sts-oferta-premier-league

Na pierwszy ogień poszła angielska ekstraklasa, a konkretniej piłkarskie derby stolicy, w których to przeciwnych stronach boiska mieli stanąć zawodnicy West Hamu oraz Chelsea.

Dość nierówna dyspozycja gości i kiepska sytuacja w tabeli, jeśli chodzi o ekipę popularnych Młotów, skłoniły nas do tego, aby spróbować założyć się z STS-em o przynajmniej jednego gola na koncie każdej z opisywanych drużyn.

sts-zaklad-premier-league

Analogicznie przebiegł proces wyboru zakładu dotyczącego włoskiej Serie A. Tam jednym z hitów 22. serii gier był bój pomiędzy Lazio a Atalantą. Mnogość interesujących propozycji sprawiła, że nad idealnym rozwiązaniem musieliśmy się chwilę zastanowić, jednak ostatecznie padło na zakłady związane z liczbą żółtych kartek.

sts-kupon

Kurs ogólny kuponu z uwagi na ilość zakładów okazał się w miarę atrakcyjny. O tym, czy na sam koniec przyjdzie cieszyć się nam z wygranej, przekonamy się już za jakiś czas. Jedno jest pewne. Emocji raczej zabraknąć nie powinno.

Warto pamiętać, aby podczas nierównej walki z bukmacherem stosować się do kilku podstawowych zasad. O czym dokładnie mowa? Sprawdźcie zakładkę „Jak obstawiać”, która znajduje się w górnym panelu strony. Tam znajdziecie wszelkie niezbędne informacje. Ich przyswojenie wyjdzie Wam z pewnością na dobre.

Zobacz jak obstawiać wyścigi konne w STS

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.