Jak poradzi sobie Kanał Zero? Typowanie bukmachera Fuksiarz

Autor: Wojciech Szeląg / Data dodania: 31 stycznia 2024 r. / Aktualizacja: 31 stycznia 2024 r.
Kanał Zero Krzysztofa Stanowskiego

Jedno z najgorętszych nazwisk w polskim Internecie, popularny dziennikarz sportowy oraz influencer startuje ze swoim autorskim projektem. “Kanał Zero”, czyli nowe dziecko Stanowskiego ujrzy światło dzienne 1 lutego 2024, a analitycy legalnych bukmacherów zastanawiają się CZY, a może raczej DLACZEGO ten projekt skazany jest na sukces. Na temat przyszłości “Kanału Zero” pospekulować postanowili między innymi analitycy legalnego bukmachera Fuksiarz, który na co dzień jest oficjalnym partnerem La Liga na Polskę. 

Końcowe odliczanie do startu “Kanału Zero”

Kiedy pod koniec ubiegłego roku Krzysztof Stanowski ogłaszał światu, że opuszcza szeregi “Kanału Sportowego” było dość oczywistym, że raczej nie zamierza udawać się do pośredniaka. Przypuszczenia ekspertów od polskiego rynku medialnego potwierdziły się szybciej, niż niektórzy przypuszczali, a 1 lutego 2024 na polskim YouTube zadebiutuje nowy projekt Stanowskiego, “Kanał Zero”.

Jak “Kanał Zero” poradzi sobie w tak wymagającym środowisku, gdzie konkurencja jest naprawdę gigantyczna? Prawdopodobnie jest nieco zbyt wcześnie, aby o tym przesądzać, natomiast patrząc na nazwiska, jakie Krzysztof Stanowski zaprosił do współpracy, to coś nam podpowiada, że w najbliższych tygodniach i miesiącach będzie głośno o “Kanale Zero”.

Ba! Platforma jeszcze oficjalnie nie zadebiutowała na polskim YouTube, a filmik promujący start kanału Stanowskiego w ciągu 24 godzin wykręcił lepszy wynik, niż… wszystkie materiały “Kanału Sportowego” z dwóch tygodni!!! Sama powyższa statystyka sporo mówi na temat tego, z jakim fenomenem możemy mieć lada dzień do czynienia. 

Czy “Kanał Zero” jest skazany na sukces? Typowanie bukmachera Fuksiarz

Stanowski, Mazurek, Leśnodorski, Matczak, Tede, Zaorski, Raczek, Meller, Twarowski, Kowalczyk – czy tak głośne nazwiska zagwarantują “Kanałowi Zero” spektakularny sukces? Nad tą kwestią postanowili pochylić się analitycy legalnego bukmachera Fuksiarz, na co dzień oficjalnego partnera hiszpańskiej La Liga na Polskę. 

Ich zdaniem “Kanał Zero” niemalże na pewno przekroczy w 2024 roku liczbę subskrypcji “Kanału Sportowego”, a kurs na taki scenariusz od Fuksiarza to skromne 1.22 (opcja NIE wyceniona została po kursie 3.70). Fuksiarz uważa także, że w tym roku spokojnie pęknie liczna miliona subskrypcji nowego projektu Stanowskiego (kurs 1.30). 

Jakie osobistości polskiego Internetu dołączą do “Kanału Zero” w najbliższych tygodniach i miesiącach? Patrząc na kursy od bukmachera Fuksiarz raczej nie będzie to Mateusz Borek (kurs 10.00), natomiast analitycy tej firmy nie wykluczają, że lada moment na pokład wskoczy… Michał Pol (kurs 1.85). 

Kolejny rynek zakładów od bukmachera Fuksiarz to potencjalni goście w formatach “Kanału Zero”. Błyskawiczny rzut oka na kursy i już wiemy, że w lutym 2024 raczej nie będzie to stary, dobry znajomy Stanowskiego, Marcin Najman (kurs 7.80), natomiast znacznie bardziej prawdopodobna jest współpraca w 2024 roku z Książulo (kurs 4.00) oraz Buddą (kurs 1.85). 

Nie masz konta u bukmachera Fuksiarz? Pierwszy zakład zagrasz bez ryzyka!

Jeśli wydaje Wam się, że znacie dalsze losy Krzysztofa Stanowskiego i “Kanału Zero”, lecz nie zdążyliście do tej pory zarejestrować konta gracza w firmie Fuksiarz, to wbrew pozorom jest to… najlepsza wiadomość z możliwych! Dlaczego? Chociażby dlatego, że na nowych klientów tuż po rejestracji profilu gracza czeka specjalna oferta powitalna, którą jest premierowy zakład bez ryzyka.

Zasady są bajecznie proste! Zakładasz konto, wpłacasz depozyt i za co najmniej 50 PLN obstawiasz pierwszy zakład (min. 2 selekcje, kurs min. każdego typu 1.60). Trafiłeś? Wygrana jest Twoja! Zabrakło Ci szczęścia? Chwilę później połowa przegranej kasy wróci do budżetu. 

Fuksiarz zwraca połowę przegranej stawki, a maksymalny zwrot wynosi 500 PLN i nie trzeba go obracać, lecz można od razu przelać do banku. Pamiętaj jednak, że od stawki bukmacher potrąca 12% podatek obrotowy, dlatego polując na maksymalny cashback należy zagrać pierwszy kupon za 1137 PLN lub więcej. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie bukmachera www.FUKSIARZ.pl

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.