Kalkulator surebety – znajdź w 100% pewny zakład bukmacherski

Data dodania: 5 maja 2023 r. / Aktualizacja: 22 grudnia 2023 r.
Kalkulator bukmacherski surebety

Serwis Obstawianie-Meczy stale się rozwija i krok po kroku dokładamy wszelkich starań, aby oddać w Wasze ręce jak najwięcej narzędzi, które powinny być pomocne w trakcie obstawiania zakładów bukmacherskich na wybrane zdarzenia. Szczególnie dumni jesteśmy z naszych kalkulatorów bukmacherskich, a dziś chwalimy się kalkulatorem surebet. Co to takiego? Dlaczego warto z niego korzystać i w jaki sposób kalkulator surebet pomoże Wam obstawić w 100% pewny zakład bukmacherski? Zapraszamy do lektury

Kalkulator surebetów

 • x
  Prawdopodobieństwo: 80,00%
 • x
  Prawdopodobieństwo: 22,99%
 • x
  Prawdopodobieństwo: 65,79%
 • x
  Prawdopodobieństwo: 22,22%
 • x
  Prawdopodobieństwo: 15,15%
 • Prawdopodobieństwo łącznie102,99%
 • Marża bukmachera2,99%
 • Twój bukmacher ma naprawdę niskie marże.

Co to jest surebet?

Naszego artykułu nie możemy zacząć inaczej, niż od wyjaśnienia, czym w ogóle jest surebet (szerzej to pojęcie wyjaśniamy w jednym z naszych poradników typera, dlatego w tym miejscu zrobimy to w maksymalnym skrócie). 

A zatem – co to jest surebet? To rodzaj zakładu, który gwarantuje graczowi pewny zysk bez względu na wynik końcowy danego zdarzenia (meczu lub walki). Dzieje się tak na skutek pomyłki bukmachera, który wystawia zbyt wysokie kursy na dane zdarzenie. 

Przykładowo – u jednego bukmachera kurs na danego tenisistę wynosi 1.90, z kolei inna firma płaci za triumf jego rywala po kursie 2.20. Oznacza to, że łączna marża obu tych zakładów wynosi -1,91%, dzięki czemu przy optymalnie dobranych stawkach gracz będzie cieszył się pewną wygraną (zakładając, że uniknął płacenia 12% podatku obrotowego). 

Tu przeczytasz więcej o surebetach

Jak odnaleźć surebet? Wykorzystaj nasz kalkulator surebets

Szukanie surebetów nie jest sprawą łatwą, gdyż wymaga ciągłego porównywania kursów od kilku bukmacherów. Od czego jednak macie nas? 

Nasz kalkulator surebetów zrobi to za Was w kilka sekund i poinformuje Was, jeśli kurs na to samo zdarzenie u bukmachera będzie zbyt wysoki i zagwarantuje Wam pewną wygraną. Co zatem musicie zrobić? To bardzo proste!

Jak działa kalkulator surebet? Po prostu wpisz kursy na konkretne zakłady! 

Wszystko co musi zrobić użytkownik kalkulatora surebet, to podać kursy (możecie to zrobić ze strony jednego bukmachera lub z oferty różnych firm). Trwa to kilka sekund, a jeśli któryś kurs okaże się zawyżony, wówczas kalkulator surebet poinformuje Was, że marża bukmachera jest ujemna, a taki zakład gwarantuje zysk. 

Kalkulator surebet – dlaczego warto obstawiać surebety? 

Po co w ogóle wykorzystywać nasz kalkulator surebetów i szukać pewnych zakładów? Odpowiedź na takie pytanie wydaje nam się dość oczywista – gdyż przy użyciu naszego kalkulatora surebet oraz odrobinie szczęścia gracz może liczyć na pewny zarobek i ma możliwość obstawiania danego zakładu bez ryzyka.

 • Pewna wygrana – kursy na pewne zakłady gwarantują 100% zarobek.
 • System bardzo łatwy nawet dla mniej doświadczonych typerów – kalkulator surebet jest szalenie prosty, wystarczy wpisać kurs i zaczekać na wynik.  
 • Idealny sposób na obrócenie darmowych środków – kalkulator surebetów to idealne narzędzie z perspektywy łowców darmowych środków. Korzystając z kalkulatora surebet użytkownik ma gwarancję, że dobierając optymalne stawki na pewno przeniesie premię na główne saldo depozytowe. 

Kalkulator surebet – czy obstawianie surebetów ma jakieś wady?

Pamiętajmy przy okazji, że lekkim nadużyciem byłoby stwierdzenie, że obstawianie surebetów jest systemem idealnym, pozbawionym wad. Oto kilka z nich:

 • Dość niska wygrana w stosunku do stawki – musicie mieć świadomość, że w przypadku surebetów kwota wygranej nie prezentuje się zbyt okazale, jeśli wziąć pod uwagę stawki jakie trzeba zainwestować w oba zdarzenia. 
   
 • Różne sposoby rozliczania zakładów przez bukmacherów – wszyscy bukmacherzy mają swoją politykę odnośnie rozliczania “kłopotliwych” zakładów (dobry przykład to krecz w tenisie). Niektórzy bukmacherzy rozliczą taki zakład jako zwrot stawki, a inni jako kurs przegrany.  
 • Kwestia 12% podatku obrotowego – warto mieć z tyłu głowy, że surebety proponowane przez kalkulator mają rację bytu tylko wtedy, kiedy zakłady na poszczególne zdarzenie można obstawiać bez 12% podatku obrotowego. Nie jest to niemożliwe, gdyż można skorzystać ze specjalnej oferty premiowej, w ramach której bukmacher bierze taki podatek na siebie. Sprawdź który bukmacher ma ofertę bez podtaku.
 • Możliwe limity na koncie – korzystając z kalkulatora surebet na naszej stronie typer powinien regularnie cieszyć się profitami i wpływami do budżetu. Rzecz jasna natychmiast zostanie to zauważone przez bukmachera i mogą pojawić się limity na koncie, przez co typer nie będzie mógł obstawić żadnego zakładu za spore stawki. Niestety, takie jest ryzyko korzystania z kalkulatora surebet na naszej stronie, natomiast można temu zaradzić zakładając konto w kilku serwisach i obstawiając zdarzenia na stronach różnych operatorów.

Jak wykorzystać nasz kalkulator surebetów? Gdzie szukać pewnych zakładów?

Wiecie już zatem, jakie funkcje obsługuje nasz kalkulator surebetów i w jaki sposób odnaleźć pewny kupon bez względu na wynik końcowy. Nie wiecie jednak ciągle, na jakich rynkach i dyscyplinach najłatwiej jest o pomyłkę bukmachera i wartościowy kurs surebet. 

Z pewnością trudno będzie Wam odnaleźć takie typy w przypadku najpopularniejszych dyscyplin i rozgrywek (topowe ligi piłkarskie, NBA, tenisowy US Open, itd.). Znacznie częściej takie pomyłki kursowe zdarzają się w przypadku niszowych sportów oraz turniejów (niższe ligi piłkarskie, mało popularne turnieje tenisowe, ale również zakłady na m.in. ping pong, dart oraz snooker). Dlaczego? Bo obstawia je znacznie mniej typerów, przez co kursy nie są tak szybko weryfikowane przez rynek. 

 

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.