EURO 2024 📅 godz. 18:00 18-06-2024

Kursy i typy na mecz Turcja - Gruzja

Narzędzia bukmacherskie

narzędzia bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie to przede wszystkim gra liczb. Rachunek prawdopodobieństwa, szansa na wystąpienie jakiegoś scenariusza, a także ryzyko, jakim obarczona jest dana selekcja. A skoro liczby, to matematyka, a skoro matematyka, to kalkulatory. W serwisie Obstawianie-Meczy.Net komplet niezbędnych narzędzi odnajdziecie w jednym miejscu, właśnie tutaj. Dzięki naszym narzędziom błyskawicznie obliczycie marżę bukmachera oraz wygraną na kuponie z uwzględnieniem 12% podatku obrotowego, dowiecie się, czy w przypadku danego zakładu macie do czynienia z surebetem, a także poznacie układ sił w rankingach dotyczących kilku najpopularniejszych dyscyplin sportowych dostępnych w ofercie zakładów legalnych bukmacherów.

Dostępne kalkulatory i inne narzędzia bukmacherskie


Nie wiesz, czy masz do czynienia z surebetem? Skorzystaj z darmowego kalkulatora

Wystarczy podstawowa znajomość języka angielskiego, aby zrozumieć, o co chodzi z surebetami. To inaczej pewne zakłady, a pisząc PEWNE nie czynimy tego na wyrost. Całość jest bajecznie prosta – surebet, to inaczej zakład, w przypadku którego bukmacher pomylił się w obliczeniach, a analitycy błędnie oszacowali ryzyko lub po prostu spóźnili się w odniesieniu do aktualnych wydarzeń na rynku. 

Surebety to błyskawiczny i łatwy sposób na pewne, aczkolwiek niezbyt wysokie wygrane w dłuższej perspektywie (zakładając, że gracz obstawia swoje kupony bez 12% podatku obrotowego – jest to możliwe!). Cała trudność polega na tym, aby natychmiast zareagować na pomyłkę bukmachera, natomiast aby było to możliwe, trzeba najpierw dokonać prawidłowych obliczeń. 

W tym momencie do akcji wkracza nasz niezawodny kalkulator surebetów, do którego wystarczy w mgnieniu oka wpisać dwa kursy, a kilka sekund później typer będzie wiedział, czy może liczyć na gwarantowaną wygraną niezależnie od wyniku końcowego w meczu. 

Ile wynosi marża bukmachera X, a jaką prowizję pobiera firma Y? Oblicz marżę bukmacherską w kilka sekund

Marzą Ci się regularne i rzecz jasna okazałe wygrane u bukmachera w dłuższej perspektywie? Zauważalne profity w budżecie nie będą możliwe bez wysokich kursów, a w tym aspekcie kluczową rolę odgrywa marża bukmacherska, czyli prowizja pobierana przez analityków w momencie ustalania przeliczników na dane wydarzenie. 

Marża bukmacherska to składowa wielu czynników, takich jak chociażby polityka operatora, płynność rynku oraz popularność danej ligi lub turnieju wśród typerów. Im popularniejsze wydarzenie i wyższa klasa bukmachera, tym niższa prowizja i bardziej atrakcyjne kursy gwarantujące zauważalne profity w budżecie gracza. 

Z naszym kalkulatorem marży bukmacherskiej w mgnieniu oka obliczysz prowizję pobieraną przez dany serwis na konkretny mecz, wyścig lub walkę. Wystarczy podstawić dane do wzoru (czyli wpisać kursy w formularz), a fakt, że nasz kalkulator działa w odniesieniu do zdarzeń dwudrogowych oraz trzydrogowych daje jeszcze większe pole manewru graczowi.  

Oblicz wygraną na kuponie AKO w uwzględnieniem podatku obrotowego

Obliczenie wygranej na pojedynczym kuponie SOLO jest kwestią bardzo łatwą – wystarczy pomnożyć stawkę razy kurs (zakładamy, że kupon został obstawiony bez 12% podatku obrotowego). Rzecz nieco się komplikuje, gdy do gry wchodzi wspomniany przed momentem podatek, a także rośnie liczba zdarzeń na kuponie. 

Nasz kalkulator poradzi sobie z tym bez trudu, a więcej czasu zajmie Wam “wklepanie” niezbędnych danych, czyli kursów w odpowiednie pola formularza, niż same obliczenia. Nasz kalkulator automatycznie uwzględnia podatek obrotowy i oblicza wygraną dla stawki netto (czyli realnej inwestycji pomniejszonej o 12%). 

Na takim kuponie może znaleźć się od 1 do 20 zdarzeń, a zatem pole manewru jest naprawdę spore i dzięki naszemu kalkulatorowi bez trudu obliczycie nawet najbardziej rekordową wygraną na kuponie AKO. Przy okazji dowiecie się ile wynosi potencjalny zysk netto, jaki yield posiada dany kupon, a także jaką kwotę podatku zapłacicie w przypadku powodzenia na kuponie (legalni bukmacherzy potrącają 10% od wygranych powyżej 2279,99 PLN). 

Kto wygra najbliższy mecz lub walkę? Sprawdź aktualne rankingi

Najlepsi licencjonowani bukmacherzy z naszego rankingu legalnych bukmacherów każdego dnia wystawiają swoje kursy na ponad 40 konkurencji stricte sportowych + typy na Esport + selekcje na sporty wirtualne + zakłady na gry karciane. To gigantyczna paczka informacji o setkach drużyn i zawodników, które gracz musi przyswoić, jeśli marzy o tym, aby dołączyć do grona najskuteczniejszych typerów na rynku. 

Po raz kolejny jednak – od czego macie nas?!!! Dzięki naszej wyszukiwarce zawodników i klubów w ciągu kilku sekund dowiecie się, jakie kluby piłkarskie dominują w PKO BP Ekstraklasie, kto aktualnie rządzi w Lidze Mistrzów, a jakie reprezentacje mają wysoki ranking w Lidze Narodów. 

Mało tego! Nasza wyszukiwarka nie ogranicza się wyłącznie do piłki nożnej, lecz poznacie dzięki niej również aktualne rankingi koszykarskie, siatkarskie, tenisowe, a także najnowsze zestawienia w świecie Esportu oraz sportów walki.

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.