Płatne typy bukmacherskie. Czy warto z nich korzystać?

Autor: Mateusz Adamek / Data dodania: 8 października 2021 r. / Aktualizacja: 19 stycznia 2023 r.
Obstawianie wyniku przez telefon komórkowy

Jesteś początkującym graczem i Twój bilans zysków i strat podczas obstawiania jest delikatnie mówiąc słaby? A może po prostu lubisz od czasu do czasu założyć się z bukmacherem, lecz najzwyczajniej w świecie brak Ci czasu na dokładną analizę? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to pewnie prędzej czy później sięgniesz po płatne typy. Czy jednak warto to robić? O tym kilka słów w dzisiejszym artykule. Serdecznie zapraszamy.

Gdzie znaleźć płatne typy bukmacherskie?

Miejsc, w których można znaleźć płatne typy jest całe mnóstwo. Jedne są zdecydowanie bardziej warte uwagi, innymi w ogóle nie należy zaprzątać sobie głowy. My na potrzeby dzisiejszego tekstu przeszukaliśmy internet wzdłuż i wszerz, aby opisać Ci te najpopularniejsze. Oto efekty naszej pracy:

  • Facebook – w przypadku najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie płatne typy zwykle pojawiają się w dwóch formach. Pierwsza to darmowe oraz płatne grupy typerskie. Założyciele takich grup starają się zwabić w swoje szeregi nowych użytkowników przy pomocy grafik przedstawiających rzekomo wygrane kupony bukmacherskie na wysokie sumy. Oczywiście 99% tych kuponów jest kuponami przerobionymi w różnej maści programach do obróbki graficznej. Druga najczęściej spotykana forma to oczywiście specjalne fanpage. Ich twórcy zazwyczaj lajkują swoje posty, a także samą stronę z fałszywych kont, by w ten sposób zwiększyć swoją wiarygodność u postronnych graczy. W późniejszym czasie po zbudowaniu swojej „renomy” następuje zwykle odsyłanie do wcześniejszej stworzonych grup bądź też pojawia się zachęta do płacenia za publikowane typy. Ci mniej spostrzegawczy oczywiście dają się nabrać i biznes się kręci. 🙂
  • Telegram – jeden z największych komunikatorów na świecie to prawdziwa kolebka płatnych typów. Tylko w Polsce liczba zawodowych graczy oferujących swoje typy na Telegramie sięga co najmniej kilkuset. Tych wartych uwagi oczywiście można policzyć na palcach jednej ręki.
  • Zagraniczne portale – w naszym pięknym nadwiślańskim kraju tak naprawdę nie mamy żadnej strony z płatnymi typami, której należałoby poświęcić więcej niż jedną chwilę. Co innego poza granicami Polski. Tam jest już kilka takich miejsc. Tym zdecydowanie najpopularniejszym od lat pozostaje blogabet. Co ciekawe konto tam może założyć każdy zainteresowany i w razie osiągania naprawdę dobrych wyników przekształcić swój profil z darmowego w płatny.

Największe różnice między samodzielnym typowaniem a płatnymi typami 

W niniejszym akapicie pragniemy przedstawić Ci w formie małej tabeli największe różnice pomiędzy samodzielnym typowaniem a obstawianiem opierającym się na płatnych typach:

KATEGORIASAMODZIELNE TYPOWANIEPŁATNE TYPY
TYPYPOSZUKIWANIE WARTOŚCIOWYCH TYPÓW LEŻY W TWOJEJ GESTIIDOSTAJESZ GOTOWE TYPY
KOSZTWŁAŚCIWIE JEDYNYM KOSZTEM JEST TEN, JAKI PRZEZNACZYSZ NA POSTAWIENIE ZAKŁADUDO KOSZTU WYNIKAJĄCEGO Z ZAWARCIA ZAKŁADU MUSISZ DOLICZYĆ KOSZT ABONAMENTU U PŁATNEGO TYPERA
OPŁACALNOŚĆIM WIĘKSZA POSIADASZ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI, TYM WIĘCEJ ZYSKUJESZOPŁACALNOŚĆ JEST ZALEŻNA OD KONKRETNEGO TYPERA. JEŚLI TRAFISZ NA DOBREGO, TO MOŻESZ SZYBKO SIĘ WZBOGACIĆ. GDY NA SŁABEGO, TO TWÓJ BUDŻET NA GRĘ MOŻE ZNIKNĄĆ W MGNIENIU OKA.
DOSTĘPNOŚĆOBSTAWIASZ W DOWOLNYM MOMENCIEMUSISZ BYĆ W GOTOWOŚCI CAŁY CZAS, GDYŻ PŁATNY TYP MOŻE POJAWIĆ SIĘ W DOWOLNYM MOMENCIE

Ile kosztują płatne typy?

W przypadku płatnych typów ich ceny wahają się od kilkunastu do nawet kilkuset złotych. Wszystko zależne jest od tego, z jakim „dystrybutorem” tychże typów masz do czynienia. Jedni gracze oferują bowiem single za 20 czy też 50 PLN. Aby uzyskać dostęp do innych, możesz być np. zmuszony do wykupienia miesięcznego bądź kwartalnego abonamentu. Właśnie wtedy ceny sięgają czasem nawet kilkuset złotych.

Czy warto korzystać z płatnych typów bukmacherskich?

Naszym zdaniem zdecydowanie nie. W sieci istnieje bowiem wiele miejsc, gdzie znajdziesz typy bukmacherskie zupełnie za darmo. Chociażby na naszych łamach, gdzie w serii artykułów zatytułowanych „Weekendowe typowanie” publikowaliśmy sporo ciekawych propozycji. Oczywiście najlepszym wyjściem będzie samodzielna analiza, bowiem dzięki niej można wzbogacić się o cenną wiedzę i doświadczenie, która bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. 

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 2)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.