Radosław Majdan zostaje ambasadorem GO+bet

Data dodania: 14 listopada 2023 r. / Aktualizacja: 14 listopada 2023 r.
Gra w piłkę nożną

Były reprezentant reprezentacji Polski w piłce nożnej – Radosław Majdan zostaje ambasadorem legalnego polskiego bukmachera GO+bet, który jest aktualnie sponsorem klubu piłkarskiego Wisła Kraków.

Radosław Majdan jest znany z gry nie tylko w reprezentacji naszego kraju, ale także z gry w klubach piłkarskich takich jak: Polonia Warszawa, Pogoń Szczecin, czy wspomniana Wisła Kraków. Współpraca ambasadorska obejmuje działania reklamowe w internecie, radiu i telewizji. Będzie również wsparciem na wydarzeniach offline, w trakcie meczy Wisły Kraków oraz spotkań w wybranych punktach stacjonarnych bukmachera.

GO+bet został również wyłącznym branżowym sponsorem programu „Przegląd Ligowy” emitowanego w piątki na platformie Onet.pl, w którym jednym z prowadzących jest również Radosław Majdan.

Bukmacher przewidział również kampanię reklamową pod hasłem „Perfekcyjny Pan Bramkarz”, która wystartowała 10 listopada 2023. Oferowane będą freebety w zamian za obstawienie meczy Ekstraklasy, w których co najmniej jedna z drużyn nie strzeli żadnego gola.

GO+bet

🕵️‍♂️ Sprawdź pakiet na start

Kod na start:
Tylko dla osób 18+. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych.

„Bardzo się cieszymy, że Radek Majdan zgodził się zostać ambasadorem GO+bet. Jestem przekonany, że będzie to doskonała współpraca.” – powiedział Dawid Mrowiec, Członek Zarządu GO+bet sp. z o.o. „Dwukrotny tytuł Mistrza Polski i jego znakomite występy w Wiśle Kraków, której jesteśmy oficjalnym sponsorem, świadczą o wielkiej klasie sportowej tego zawodnika, ale także idealnie wpisują się w długoterminową strategię marketingową GO+bet.”  – dodał.

Umowa o współpracy ambasadorskiej z Radosławem Majdanem została zawarta do 31 lipca 2024 roku z możliwością jej przedłużenia.

Regulamin kampanii dostępny na stronie bukmachera.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.