Superbet i kibice Lecha wspierają młodych graczy

Data dodania: 30 października 2023 r. / Aktualizacja: 22 grudnia 2023 r.
Nowe poszycie stadionu Lecha Poznań

Akademia Lecha jest jednym z kluczowych punktów na piłkarskiej mapie Polski, gdzie swoje umiejętności rozwijali tacy piłkarze jak Kamil Jóźwiak, Robert Gumny, Jakub Kamiński, Karol Linetty, Filip Marchwiński, Tymoteusz Puchacz, Jakub Moder i wielu innych. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze w ośrodku we Wronkach, eksperci specjalizujący się w pracy z młodzieżą regularnie dostarczają kolejnych utalentowanych zawodników zarówno do drużyn młodzieżowych, jak i seniorskiej reprezentacji Polski.

„Na naszą skalę możemy jasno powiedzieć, że szkolenie Kolejorza jest wzorcowe. To też był jeden z powodów, dla których zdecydowaliśmy się na tak duże partnerstwo z Lechem. Nasza współpraca silnie opiera się na akcji #RAZEM, w ramach której 10% od pierwszego depozytu i 1% rocznego zysku z kont założonych z tym kodem wraca do Akademii. Chociaż wspólne działanie rozpoczęliśmy niedawno, już możemy pochwalić się pierwszymi efektami” – podkreśla CEO Superbet, Łukasz Seweryniak.

Nowa hala pneumatyczna do gry w piłkę nożną została niedawno wybudowana przy ul. Bułgarskiej. Dzięki środkom pozyskanym m.in. z akcji #RAZEM, czyli przy wsparciu kibiców Kolejorza, udało się wymienić poszycie balonu oraz systemy nadmuchowe. W tym samym miejscu wcześniej znajdowała się już piłkarska „kopuła”, jednak jej modernizacja była konieczna przed nadejściem zimy. Starzejąca się konstrukcja nie spełniała już standardów bezpieczeństwa i komfortu dla zawodników. Dlatego władze Kolejorza zdecydowały o przeznaczeniu otrzymanych funduszy na ten cel. Ministerstwo Sportu i Turystyki również wspierało tę inwestycję. Prace nad postawieniem nowej konstrukcji trwały trzy dni. Dzięki temu, jesienią i zimą, młodzi lechici będą mogli rozwijać swoje umiejętności piłkarskie w komfortowych warunkach, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Zobacz także: Jak obstawiać piłkę nożną?

„Nikogo nie zaskoczymy mówiąc, że rozwój Akademii Lecha to od lat jeden z naszych najwyższych priorytetów. Cieszymy się, że nasza współpraca z Superbet jest skonstruowana w ten sposób, że Akademia zyskała tysiące nowych, zaangażowanych partnerów. Bo oprócz marki Superbet takim partnerem, wspierającym rozwój infrastruktury dla młodych graczy Kolejorza, jest każdy kibic korzystający z kodu RAZEM w Superbet” – mówi Marcin Grotkiewicz, dyrektor ds. sprzedaży B2B w Lechu Poznań.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.