Superwąs – dla zwiększenia świadomości o nowotworach

Data dodania: 21 listopada 2023 r. / Aktualizacja: 22 grudnia 2023 r.
Akcja antynowotworowa Movember

Włącz #SUPERWĄS dla świadomości o nowotworach jąder! Kochasz aktywność fizyczną i dobrą zabawę. Masz smykałkę do ryzyka na boisku, preferując rajdy nad nudnymi podaniami. To świetnie, jednak w codziennym życiu dbanie o bezpieczeństwo przynosi największe korzyści!

Akcję promują Mateusz Borek, Jerzy Dudek, Sławomir Peszko i Tomasz Smokowski. W tym celu zapuszczają wąsy przez cały listopad.

Co roku, w Polsce rak jąder stanowi 25% nowotworów u mężczyzn w wieku 15-40 lat. 14 tysięcy Polaków żyje z tą diagnozą. Liczba przypadków wzrosła o 300% w ostatnich trzech dekadach. Jednak rak to nie wyrok. Wczesna diagnoza daje duże szanse na wyleczenie. Dlatego tak ważne są profilaktyka i regularne samobadanie.

Wraz z Fundacją Kochasz Dopilnuj i naszymi ambasadorami angażujemy się w globalną akcję Movember. Listopad to miesiąc skupienia na profilaktyce nowotworów jąder i prostaty. Działamy razem z Wami, aby zwiększyć świadomość dotyczącą profilaktyki „męskich” nowotworów.

Listopad to także czas, gdy Superbet i inni bukmacherzy organizują akcję Movember. Wierzymy, że wąsy stały się symbolem tego wydarzenia. W tym roku zachęcamy Was do zapuszczania wąsów dla dobra sprawy i dzielenia się nimi w mediach społecznościowych. Dla zaangażowanych przygotowaliśmy drobny upominek, ale największy prezent to troska o zdrowie i zachęcanie bliskich do tego samego – podkreśla CEO Superbet Polska, Łukasz Seweryniak.

Cieszymy się, że społeczność sportowa aktywnie wspiera akcje promujące profilaktykę nowotworów. To doskonały sposób na dotarcie do mężczyzn. Łączymy siły z Superbetem, wspólnie promując nie tylko #SUPERWĄS, ale także naszą akcję #BadajJajka. Media społecznościowe mają ogromną siłę – zróbmy razem wszystko, aby w listopadzie stały się wielkim wąsatym billboardem promującym profilaktykę raka jąder i prostaty! – mówi Anna Szołucha, wiceprezeska Fundacji Kochasz Doplinuj.

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.
🥇 1. miejsce

Fuksiarz

Sprawdzam