Typy i kursy bukmacherskie na dziś i na jutro

Typy i kursy bukmacherów

Typy bukmacherskie i obstawianie sportowych zakładów wzajemnych to najprzyjemniejsze zajęcie pod słońcem. Pod warunkiem, że wie się jak to robić, a skuteczność zakładów bukmacherskich stoi na wysokim poziomie i gwarantuje graczowi stabilny budżet. Schody zaczynają się wówczas, kiedy gracza dopada czarna seria nietrafionych kuponów, a wierzcie nam na słowo, że dotyka ona nawet najbardziej doświadczonych typerów. Co wtedy? Wtedy z pomocą przyjdą Wam typy bukmacherskie od ekipy serwisu Obstawianie-Meczy. W naszym serwisie czekać będą na Was nie tylko aktualne typy na mecze piłki nożnej, ale nie zabraknie również darmowych typów bukmacherskich na MMA, dyscypliny zimowe oraz inne sporty. Piłka nożna, typy dnia oraz aktualne typy sportowe – to wszystko macie na wyciągnięcie ręki i totalnie za darmo!

Aktualne typy bukmacherów

Nasze kategorie bukmacherskie


Czym są typy bukmacherskie?

Tak na dobrą sprawę ciężko znaleźć encyklopedyczną definicję tego, czym tak naprawdę są typy bukmacherskie. W wolnym tłumaczeniu typami można nazwać zakłady, które można obstawić u bukmachera. Jako że nasz portal skupia samych pasjonatów zakładów wzajemnych, którzy pragną dzielić się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z innymi, to publikowane typy bukmacherskie są typami całkowicie darmowymi.

Mamy nadzieję, że za jaki czas dzięki lekturze naszych bukmacherskich poradników, a także w wyniku korzystania z naszych darmowych propozycji staniecie się prawdziwym postrachem bukmacherów. Tego sobie i Wam życzymy!

Czy obstawianie meczy jest w Polsce legalne?

Naszych rozważań nie możemy rozpocząć w inny sposób, niż od ustalenia kluczowej kwestii z perspektywy nowych graczy, dla których typy bukmacherskie to coś nowego i którzy lada moment obstawią swój pierwszy kupon bukmacherski. A mianowicie – czy zakłady bukmacherskie są w Polsce legalne, a gracz nie ryzykuje żadnych nieprzyjemnych konsekwencji prawnych?

Oczywiście, że tak! Typy piłka nożna, typy tenis oraz typy bukmacherskie dotyczące pozostałych dyscyplin sportowych są w 100% legalne i zgodne z polskim prawem. Warunkiem jest posiadanie przez taką firmę odpowiedniej licencji od Ministerstwa Finansów, a jeśli nie macie pewności, które firmy są legalne, to w naszym serwisie znajdziecie ranking bukmacherów oferujących w 100% legalne i zawsze aktualne typy na wszystkie konkurencje i rozgrywki sportowe pod słońcem.  

Płatne, czy może darmowe? Które typy bukmacherskie wybrać?

Jeśli nie jesteście totalnymi nowicjuszami na rynku internetowych zakładów sportowych, to doskonale wiecie, że w sieci jest mnóstwo serwisów oferujących płatne typy bukmacherskie. Mechanizm jest bajecznie prosty – gracz wykupuje abonament i otrzymuje dostęp do jednego kuponu lub pakietu typów od “profesjonalnych typerów”. 

Celowo użyliśmy cudzysłów, gdyż spore grono tych pseudo ekspertów to zwykli naciągacze, którzy zwietrzyli okazję na łatwy zarobek. Nie twierdzimy, że każdy tego typu serwis ma na celu wyłudzenie pieniędzy od mniej doświadczonych graczy, jednak bardzo często tak się właśnie niestety dzieje, a przy okazji ich typy niewiele wspólnego mają z profesjonalizmem. 

W naszym serwisie typy bukmacherskie w każdej zapowiedzi meczowej są w 100% darmowe i ogólnodostępne dla każdego typera, który szuka inspiracji na kupon, zaś baza naszych poradników typera (którą systematycznie rozbudowujemy) pozwoli Wam stale rozwijać się jako graczom i zdobywać coraz to nowe informacje na temat obstawiania zakładów bukmacherskich i czerpania coraz większej satysfakcji z typowania meczów. 

Typy bukmacherów – czyli jak obstawiają bukmacherzy?

Wiadomo, że bukmacherzy przed konkretnym spotkaniem analizują, jakie szanse ma potencjalny zwycięzca i tak powstają kursy, czyli inaczej typy bukmacherów. Zależność pomiędzy kursem a prawdopodobieństwem wygranej (według bukmachera) jest zawsze taka sama. Im niższy kurs, tym większa wiara w triumf konkretnego zespołu.

Przykład: widzimy, że bukmacher wystawił kurs 1.99 na zwycięstwo gospodarza The Blues. Co to oznacza w praktyce? Gdy zestawimy tę wartość z kursem 3.65 na triumf Manchesteru United, to jasne staje się, że zdaniem tej firmy to gospodarze (The Blues) mają zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo.

Cały proces powstawania takich kursów zawiera oczywiście kilka składowych. Jakich konkretnie? O tym w kilku słowach w artykule o kursach bukmacherskich. My będziemy starali się pokazać, jak typują bukmacherzy, czyli weźmiemy pod lupę konkretne spotkanie oraz kursy od minimum kilku bukmacherów i ubierzemy to w tabelkę. Będziemy widzieli, jak większość bukmacherów typuje spotkanie i jakie są najwyższe kursy oraz jaka jest średnia kursów.

Jak przebiega proces typowania przez nas?

Typy bukmacherskie poparte są zwykle długą i rzeczową analizą, która uwzględnia m.in. aktualną formę opisywanych zespołów, historię ich bezpośrednich pojedynków, a także ewentualne absencje podstawowych graczy. Wszystkie te istotne fakty bierzemy pod uwagę podczas naszego procesu typowania. Jeśli któryś z kluczowych graczy nie wystąpi w konkretnym spotkaniu, to możecie być 100% pewni, że nie umknie to naszej uwadze.

Pamiętaj, że to są nasze typy, a nie porada inwestycyjna. Graj rozsądnie, gdyż w sporcie nie ma 100% pewniaków!

Jak to działa w praktyce?

Jak przedstawiamy kursy i typy bukmacherów ?

  1. Drużyny oraz wynik spotkania aktualizowany na żywo
  2. Licznik ile czasu pozostało do meczu
  3. Kursy od minimum 3 bukmacherów aktualizowane co godzinę
  4. Na zielono zaznaczamy najlepsze kursy
  5. Link afiliacyjny do bukmachera z wybranymi kursami
  6. Podsumowanie, czyli średnia wszystkich kursów bukmacherów. Z podsumowania możemy wywnioskować jak mecz obstawiają bukmacherzy (im niższy kurs tym większa szansa na wygranie przez daną drużynę według bukmachera)

Pod tabelką będziemy przedstawiali nasze typy czyli nasz spojrzenie na mecz.

Jakie sporty obstawiamy najczęściej? Typy piłka nożna oraz sporty walki

Co obstawiamy i na jakie zapowiedzi przedmeczowe możecie liczyć odwiedzając regularnie nasz serwis? Tak jak wspominaliśmy, cały czas się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę oraz ekipę, dlatego nie zamykamy się na żadną konkurencję i mocno wierzymy, że w bliższej, aniżeli dalszej przyszłości oddamy w Wasze ręce typy bukmacherskie na dziesiątki dyscyplin stricte sportowych, zakłady e-sportowe, itd. 

Póki co, skupiamy się głównie na tych konkurencjach, które mówiąc slangiem traderów “płacą nam najlepiej”, czyli piłce nożnej oraz MMA (sporadycznie mogą pojawiać się również typy tenis przy okazji topowych turniejów z udziałem Igi Świątek). Powód jest całkiem prozaiczny, po prostu nasza aktualna ekipa typerów najlepiej zna się na obstawianiu ww. konkurencji, natomiast chwilę po tym, jak nawiążemy współpracę ze skutecznymi ekspertami od NBA, siatkówki lub skoków narciarskich, to natychmiast uruchomimy kolejne sekcje. 

Jak powstają typy piłka nożna? Na co zwracamy uwagę podczas typowania?

W ujęciu całościowym pewne reguły odnoszące się do obstawiania zakładów bukmacherskich są niezmienne i wrócimy do nich nieco później, pod koniec tego artykułu. Każda konkurencja posiada jednak swoje cechy charakterystyczne, które warto mieć z tyłu głowy w momencie konstruowania kuponów i poszukiwania wartościowych typów bukmacherskich. Jak to wygląda w kontekście piłki nożnej? Czym kierować się podczas obstawiania wyników meczów piłkarskich? Poniżej zdradzamy kilka zasad, którymi kieruje się ekipa naszych ekspertów od piłki nożnej. 

Solidna przedmeczowa analiza to podstawa

Nie wyobrażamy sobie typowania meczów piłkarskich bez wcześniejszej analizy przedmeczowej. W naszej opinii jest to absolutny klucz do sukcesu i tylko wówczas takie zakłady bukmacherskie mają szansę powodzenia. Na co zwracamy uwagę w trakcie analizy?

Wyniki z poprzednich kolejek

Aktualna forma i rezultaty osiągane w poprzednich tygodniach sporo powiedzą Wam w kontekście wyniku zbliżającego się meczu. Rzecz jasna nie znajdziecie dzięki temu 100% pewniaka, jednak będziecie mieli spore wyobrażenie na temat dyspozycji obu ekip. 

Historia meczów bezpośrednich 

Nie wiedzieć czemu, ale bardzo często zdarza się tak, że sezon po sezonie mecze pomiędzy dwoma konkretnymi drużynami wyglądają bardzo podobnie i albo pada w nich mnóstwo bramek, albo wręcz przeciwnie z boiska wieje nudą, albo pomiędzy piłkarzami jest sporo złej krwi i co roku w takich meczach oglądamy po kilkanaście kartek. 

Sprawdź terminarz obu drużyn

Konstruując piłkarskie kupony bukmacherskie warto rzucić okiem na natężenie meczów obu zespołów w danym okresie. Może bowiem zdarzyć się tak, że jedna z ekip będzie miała szalenie napięty grafik, a kilka dni po interesującym nas spotkaniu będzie grała znacznie ważniejszy z jej punktu widzenia mecz (np. w europejskich pucharach). 

Sytuacja kadrowa obu zespołów

Nie wyobrażamy sobie, aby nasze piłkarskie typy bukmacherskie nie były oparte na konkretnej wiedzy odnoszącej się do sytuacji kadrowej w obu drużynach. Kto jest kontuzjowany? Kto będzie pauzował za kartki? Kto wraca poobijany po meczu reprezentacji? To wszystko bezcenne informacje z perspektywy typera. 

Unikamy typowania szlagierów

Wiadomo, że nie jest to zadaniem prostym, gdyż to właśnie te największe hity w topowych ligach piłkarskich, faza pucharowa Champions League oraz kluczowe mecze MŚ oraz Euro kuszą najmocniej i nieprzypadkowo to właśnie one cieszą się największym zainteresowaniem graczy. Przy okazji jednak takie mecze są bardzo nieprzewidywalne, a wyrównany poziom obu zespołów sprawia, że niełatwo wówczas o trafne typy bukmacherskie. 

Nie typujemy meczów z udziałem zespołów, którym kibicujemy

Taka strategia może wydawać się dość dziwaczna, wszak zazwyczaj to właśnie w kontekście swoich ulubionych drużyn posiadamy najwięcej informacji. Z drugiej strony jednak typując spotkanie z udziałem swoich pupili trudno o obiektywizm, gdyż bardzo często rozum podpowiada jedno, a serce drugie. Kalendarz meczów piłkarskich oraz oferta zakładów bukmacherskich od najlepszych serwisów z polską licencją prezentują się na tyle atrakcyjnie, że zrezygnowanie z typowania meczów swojego klubu nie jest zbyt wielkim wyrzeczeniem. 

Jak powstają typy MMA w serwisie Obstawianie-Meczy? Konstruowanie kuponu krok po kroku

Sporą uwagę przykładamy również do typowania MMA. Nasze typy bukmacherskie na KSW oraz zakłady bukmacherskie UFC powstają zawsze na bazie solidnej analizy, w trakcie której ekipa naszych ekspertów bierze pod uwagę szereg czynników mogących mieć kolosalne znaczenie w kontekście poprawnego wytypowania wyniku walki. Na co zwracamy szczególną uwagę w trakcie konstruowania naszych kuponów bukmacherskich na KSW, UFC oraz pozostałe wydarzenia MMA? Są to m.in.:

Aktualna forma obu fighterów 

Aktualna dyspozycja, a także wyniki oraz sposób zakończenia poprzednich walk mają kolosalne znaczenie w kontekście przewidzenia wydarzeń w klatce w zbliżającym się pojedynku.

Historia pojedynków H2H

Walki MMA mają to do siebie, że często są to pojedynki rewanżowe pomiędzy zawodnikami, którzy się już ze sobą bili w przeszłości. To olbrzymia wskazówka przed typowaniem kolejnego pojedynku.

Nie przywiązujemy się do nazwisk 

Świat mieszanych sztuk walki jest szalenie dynamiczny i nie znosi stagnacji, dlatego nie warto przesadnie sugerować się wynikami sprzed lat. Sporo mniej doświadczonych graczy błędnie ocenia szanse obu fighterów w zbliżającym się pojedynku na bazie wyśrubowanych rekordów sprzed lat, natomiast bardzo często dzieje się tak, że kursy na zawodników z najgorętszymi nazwiskami są mocno zaniżone, a przez to pozbawione jakiegokolwiek value.

Nie boimy się typować underdogów 

I właśnie tej ostatniej kwestii dotyczy nasza kolejna wskazówka, tzn. bardzo rzadko obstawiamy zwycięstwa faworytów po kursach 1.20 – 1.30. Niespodzianki w MMA są na porządku dziennym, a przekonacie się do tej strategii po pierwszym razie, gdy uda Wam się wytypować zwycięski kupon z triumfem underdoga po kursie 4.00 lub wyższym. 

Typowanie meczy krok po kroku – jak skutecznie typować zakłady bukmacherskie?

Obiecaliśmy Wam w jednym z wcześniejszych fragmentów, że podzielimy się z Wami naszymi wieloletnimi doświadczeniami i wiedzą w kontekście obstawiania kuponów bukmacherskich. Czym kierują się najbardziej doświadczeni typerzy? Dlaczego jedne typy bukmacherskie są niemalże gwarancją sukcesu, podczas gdy inne błyskawicznie zerują budżet gracza? Czym kierować się w trakcie obstawiania zakładów sportowych i jak typują najlepsi gracze? Przekonajmy się.  

Załóż konto u kilku bukmacherów z czołowych miejsc rankingu

Konto i środki w budżecie u kilku sprawdzonych, wiarygodnych i przede wszystkim legalnych bukmacherów to podstawa w kontekście skutecznej gry w dłuższym okresie. Tylko taka strategia zapewni graczowi dostęp do najszerszej oferty zakładów, solidnych kursów bukmacherskich oraz atrakcyjnych ofert, pozwalających zgarnąć darmowe środki na dalszą grę. 

Określ strategię gry u bukmachera

Kto nie ma planu, ten planuje klęskę? Coś w tym jest! Dlatego tak ważne jest, aby zabierając się za grę u bukmachera bardzo precyzyjnie określić strategię obstawiania zakładów oraz jasno wyznaczyć cele krótko, także długoterminowe. 

Zgromadź solidny budżet i ustal system stawkowania

Bez solidnego budżetu już na starcie trudno będzie cieszyć się skuteczną grą w dłuższej perspektywie. Z naszych doświadczeń jasno wynika, że najlepsze rezultaty gwarantuje podzielenie budżetu na jednostki i inwestowanie kwoty odpowiedniej do value, czyli wartości, jaką prezentują konkretne typy bukmacherskie. 

Nie dodawaj zbyt wielu zdarzeń na jednym kuponie

Bardzo częstym błędem mniej doświadczonych typerów jest próba rozbicia banku i puszczenia bukmachera z torbami za pomocą jednego kuponu. W tym celu tworzone są niekończące się taśmy AKO, natomiast umówmy się, że szansa trafienia kilkunastu zdarzeń na kuponie nie jest zbyt duża. Jeśli zatem już musicie tworzyć wielokrotne kupony AKO, to skupcie się raczej na 2, 3 lub 4 selekcjach. Wygrana i tak powinna być atrakcyjna, a i prawdopodobieństwo trafienia takiego kuponu jest znacznie wyższe. 

Nie próbuj odegrać się na siłę

Co robi większość graczy stawiających swoje pierwsze kroki w zakładach w momencie kilku nietrafionych typów z rzędu? Oczywiście zwiększa stawki i próbuje natychmiast odrobić poniesione przed momentem straty! Tymczasem jest to strategia najgorsza z możliwych i rzadko kiedy okazuje się skuteczna. 

Sprawdzaj, jak zachowują się kursy bukmacherskie

Najlepsi typerzy na rynku na bieżąco sprawdzają i analizują ruchy kursów bukmacherskich. To bardzo cenne źródło wiedzy, a jeśli gracz odpowiednio szybko zauważy jakąś nienaturalną tendencję (np. spory spadek kursów na konkretny zakład), wówczas będzie miał szansę odpowiednio zareagować i obstawić wartościowe typy bukmacherskie. 

Zachowaj zimną krew

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić? Coś w tym jest, natomiast chłodna głowa to klucz do sukcesu w trakcie obstawiania typów bukmacherskich. Tylko wówczas gracz ma szansę odpowiednio reagować nie tylko na przebieg boiskowych wydarzeń, ale również wytrzymać mentalnie czarną serię niepowodzeń, która wcześniej lub później dotknie każdego typera. 

Pamiętaj, pewniaki nie istnieją!

Najgorszym z możliwych pomysłem, na jaki możecie wpaść jest inwestowanie całego kapitału na jednym kuponie. W internetowych zakładach sportowych nie ma czegoś takiego jak 100% pewniaki i nawet najbardziej oczywisty typ bukmacherski może okazać się przegrany. 

Nie bój się grać przeciwko faworytom

Taka strategia wydaje się szalona z perspektywy początkujących typerów, natomiast uwierzcie nam, że to właśnie tutaj leży klucz do sukcesu w dłuższej perspektywie. Zwycięstwa faworytów oraz najbardziej oczywiste typy bukmacherskie obstawia 99% graczy, dlatego kursy na takie zakłady są zawsze mocno zaniżone, a przez to kompletnie nieopłacalne. Tylko grając przeciwko rynkowi, czyli pozostałym typerom gracz ma szansę obstawiać wartościowe kursy bukmacherskie i wypracować profity w dłuższej perspektywie czasu. 

Obstawiaj typy bukmacherskie za pieniądze, które możesz stracić

Złota zasada typerów, którzy latami cieszą się znakomitą rozrywką dzięki zakładom bukmacherskim jest następująca – nigdy nie graj za pieniądze, których nie możesz stracić! Ryzyko porażki jest wkalkulowane w ten fach, dlatego najgorszym z możliwych pomysłem jest obstawianie zakładów za środki, które miały być przeznaczone na rachunki, ratę kredytu i codzienne wydatki lub za pieniądze pożyczone. 

Profesjonalne typy bukmacherskie i obstawianie meczy – FAQ

Czy typy bukmacherskie i obstawianie meczy jest w Polsce legalne?

Oczywiście, że tak! Zakłady sportowe i typy na mecze są w 100% zgodne z prawem obowiązującym w Polsce, pod warunkiem, że są obstawiane na stronach legalnych operatorów posiadających licencję Ministerstwa Finansów. 

Jakie typy bukmacherskie bardziej się opłacają? Typy darmowe, czy płatne?

Żadne typy bukmacherskie nie dają gwarancji regularnych profitów i wpływów do budżetu w dłuższej perspektywie czasu. Według nas nie ma potrzeby płacenia za kupony, gdyż w internecie odnaleźć można sporo serwisów oferujących typy bukmacherskie za darmo. 

U których bukmacherów opłaca się obstawiać profesjonalne typy bukmacherskie?

Większość legalnych operatorów w Polsce oddaje w ręce swoich klientów szeroką ofertę zakładów, wysokie kursy oraz sporo rynków do wyboru. Rzecz jasna najwyższy poziom usług czeka na klientów liderów naszego rankingu legalnych bukmacherów w Polsce. 

Czy istnieje w 100% skuteczna metoda na ogranie bukmachera?

Nie, jeszcze nikt nie wymyślił pewnego sposobu na regularne zarabianie na zakładach bukmacherskich, co nie oznacza, że jest to niemożliwe. Jak zwiększyć swoje szanse w starciu z bukmacherem i zapewnić sobie dobrą rozrywkę w dłuższej perspektywie? Dowiecie się tego czytając powyższy artykuł. 

Dlaczego w kontekście skutecznej gry u bukmachera tak ważna jest rejestracja konta u kilku legalnych operatorów? 

Dzieje się tak z co najmniej kilku powodów. Przede wszystkim taka strategia gwarantuje dostęp do szerokiego wachlarza zakładów, wysokich kursów oraz darmowych środków na dalszą grę dzięki ofercie powitalnej dla nowych graczy. 

ikony źródło: Hight Quality Icons / Flaticon

Archiwalne typy bukmacherów

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.
🥇 1. miejsce

Fuksiarz

Sprawdzam