Typy bukmacherów | Mecze i strony do typowania

Zastanawiasz się, jak obstawiają bukmacherzy? Poniżej przedstawiamy konkretne wydarzenia sportowe, jakie postanowiliśmy opisać oraz jakie są typy bukmacherów i jakie są nasze typy. Wybierz konkretną kategorie i zobacz, jak wyglądają reprezentanci Polski na tle konkurencji i nie tylko!

Aktualne kategorie na typy bukmacherów i nasze typy

🥊 UFC (Ultimate Fighting Championship)

Aktualne walki z typami:

  • Brak aktualnych typów

🥊 KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

Aktualne walki z typami:

  • Brak aktualnych typów

⚽ Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Katar 2022

Aktualne mecze z typami:

  • Brak aktualnych typów

Czym są typy bukmacherskie?

Tak na dobrą sprawę ciężko znaleźć encyklopedyczną definicję tego, czym tak naprawdę są typy bukmacherskie. W wolnym tłumaczeniu typami można nazwać zakłady, które można obstawić u bukmachera. Jako że nasz portal skupia samych pasjonatów zakładów wzajemnych, którzy pragną dzielić się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z innymi, to publikowane typy bukmacherskie są typami całkowicie darmowymi.

Mamy nadzieję, że za jaki czas dzięki lekturze naszych poradników, a także w wyniku korzystania z naszych darmowych propozycji staniecie się prawdziwym postrachem bukmacherów. Tego sobie i Wam życzymy!

Typy bukmacherów – czyli jak obstawiają bukmacherzy?

Wiadomo, że bukmacherzy przed konkretnym spotkaniem analizują, jakie szanse ma potencjalny zwycięzca i tak powstają kursy, czyli inaczej typy bukmacherów. Zależność pomiędzy kursem a prawdopodobieństwem wygranej (według bukmachera) jest zawsze taka sama. Im niższy kurs, tym większa wiara w triumf konkretnego zespołu.

Przykład: widzimy, że bukmacher wystawił kurs 1.99 na zwycięstwo gospodarza The Blues. Co to oznacza w praktyce? Gdy zestawimy tę wartość z kursem 3.65 na triumf Manchesteru United, to jasne staje się, że zdaniem tej firmy to gospodarze (The Blues) mają zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo.

Cały proces powstawania takich kursów zawiera oczywiście kilka składowych. Jakich konkretnie? O tym w kilku słowach w artykule zawartym pod niniejszym linkiem. My będziemy starali się pokazać, jak typują bukmacherzy, czyli weźmiemy pod lupę konkretne spotkanie oraz kursy od minimum kilku bukmacherów i ubierzemy to w tabelkę. Będziemy widzieli, jak większość bukmacherów typuje spotkanie i jakie są najwyższe kursy oraz jaka jest średnia kursów.

Jak przebiega proces typowania przez nas?

Typy bukmacherskie poparte są zwykle długą i rzeczową analizą, która uwzględnia m.in. aktualną formę opisywanych zespołów, historię ich bezpośrednich pojedynków, a także ewentualne absencje podstawowych graczy. Wszystkie te istotne fakty bierzemy pod uwagę podczas naszego procesu typowania. Jeśli któryś z kluczowych graczy nie wystąpi w konkretnym spotkaniu, to możecie być 100% pewni, że nie umknie to naszej uwadze.

Pamiętaj, że to są nasze typy, a nie porada inwestycyjna. Graj rozsądnie, gdyż w sporcie nie ma 100% pewniaków!

Jak to działa w praktyce?

Jak przedstawiamy kursy i typy bukmacherów ?

  1. Drużyny oraz wynik spotkania aktualizowany na żywo
  2. Licznik ile czasu pozostało do meczu
  3. Kursy od minimum 3 bukmacherów aktualizowane co godzinę
  4. Na zielono zaznaczamy najlepsze kursy
  5. Link afiliacyjny do bukmachera z wybranymi kursami
  6. Podsumowanie, czyli średnia wszystkich kursów bukmacherów. Z podsumowania możemy wywnioskować jak mecz obstawiają bukmacherzy (im niższy kurs tym większa szansa na wygranie przez daną drużynę według bukmachera)

Pod spodem będziemy przedstawiali nasze typy czyli nasz spojrzenie na mecz.

ikony źródło: Hight Quality Icons / Flaticon

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.