Błachowicz – Ankalaev | Kursy i typy na walkę UFC

Data dodania: 9 grudnia 2022 r. / Aktualizacja: 27 października 2023 r.

Kursy na wgraną Błachowicz – Ankalaev | Typy na walkę według bukmacherów

Około godziny 23:30 w dniu 10 grudnia 2022 na hali w Las Vegas walkę o pas mistrzowski UFC w wadze półciężkiej zawalczy najlepszy fighter w historii polskiego MMA, a więc Jan Błachowicz. Czy 39-latek wykorzysta olbrzymią szansę, jaka otworzyła się przed nim po zwakowaniu pasa przez Jiriego Prochazkę? Spróbujmy się nad tym wspólnie zastanowić.

Spotkanie Jan Błachowicz - Jan Błachowicz⏱️ 2022-12-11 06:00:00

Jan Błachowicz - flaga Jan Błachowicz-Magomied Ankalaev Magomied Ankalaev - flaga

Remis

Jan Błachowicz - Magomied Ankalaev - jak obstawiają bukmacherzy?Średnia stawek 5 bukmacherów, im niższy kurs tym większa szansa na wygraną danej drużyny (według bukmachera).

  • Wygra Jan Błachowicz3.59Prawdopodobieństwo: 27.89%

    Wygra Magomied Ankalaev1.31Prawdopodobieństwo: 76.10%


Tak głosowali inni użytkownicyŁącznie oddano 8 głosów.

  • Wygra Jan Błachowicz (6) 75%
  • Wygra Magomied Ankalaev (2) 25%

Porównanie zawodników

CechaJan Błachowicz - flaga Jan Błachowicz Magomied Ankalaev - flaga Magomied Ankalaev
Walki29-9-018-1-0
Wiek39 lat30 lat
Wzrost1,88 m1,91 m
Waga93 kg93 kg
Zasięg ramion198,1 cm190,5 cm
CechaJan Błachowicz - flaga Jan Błachowicz Magomied Ankalaev - flaga Magomied Ankalaev

Gala oznaczona numerem 267 będzie się prawdopodobnie śniła Jankowi po nocach jeszcze przez długie, długie lata. To 30 października ubiegłego roku cieszynianin odniósł dość niespodziewaną porażkę z wiekowym Gloverem Teixeirą. Brazylijczyk poddał cieszynianina w parterze, stając się tym samym najstarszym zdobywcą mistrzowskiego pasa w całej dotychczasowej historii Ultimate Fighting Championship.

Kilka miesięcy później wojownik urodzony w Sobrálii musiał uznać wyższość efektownie walczącego Prochazki, a ten wakując jakiś czas temu swój pas, otworzył drogę Błachowiczowi do ponownego sięgnięcia po ten jakże prestiżowy laur.

Nie da się ukryć, że pojedynek z piekielnie groźnym Ankalaevem będzie prawdopodobnie jednym z najtrudniejszych starć w całej karierze Cieszyńskiego Księcia. Umiejętny dobór typów na tego typu rywalizację to olbrzymie wyzwanie.

Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem walki jest Rosjanin. Wiek oraz umiejętności parterowe to dwa jego najmocniejsze atuty. Mając na uwadze fakt, iż obaj fighterzy prawdopodobnie nie nastawiają się na bijatykę na pełnym dystansie, proponujemy, aby mocno rozważyć zakład na to, że odbędzie się poniżej 3.5 rund (1.85 – Betfan).

W jaki sposób może dojść do przerwania tej batalii przez sędziego? Spore umiejętności parterowe obu wojowników skłaniają nas ku propozycji, wedle której walka zakończy się przez poddanie (6.00 – Betfan). Uważamy, że jest na to ogromna szansa.

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.