Weekendowe typowanie #2 – gole esencją prawdziwego futbolu

Data dodania: 12 marca 2021 r. / Aktualizacja: 12 czerwca 2023 r.
typowanie-piłka-nożna-sędzia

Przed nami kolejny weekend pełny piłkarskich emocji, a wraz z nim druga odsłona nowej serii, w której to proponujemy Wam zakłady na najciekawsze mecze topowych lig europejskich. Dziś pochylimy się nad kilkoma naprawdę ciekawymi spotkaniami. Serdecznie zapraszamy do lektury.

RB Lipsk – Eintracht Frankfurt typy

Na początek przenosimy się na obiekt w Lipsku, gdzie miejscowy RasenBallsport będzie podejmował groźną ekipę Eintrachtu Frankfurt. Dla obu drużyn to spotkanie ma spory ciężar gatunkowy. Gospodarze wciąż mają wielką nadzieję na odebranie w tegorocznych rozgrywkach mistrzostwa ekipie Bayernu Monachium. Jeśli chcą tego dokonać, to pokonanie Eintrachtu jest wręcz koniecznością.

Zadanie to nie będzie jednak należało do najłatwiejszych, albowiem popularne Orły to jeden z czołowych zespołów w stawce. Znakomita dyspozycja podopiecznych Adiego Huttera sprawia, że na ten moment Eintracht ma realne szanse na grę w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Do zakończenia sezonu wciąż pozostało jednak kilkanaście kolejek, tak więc każdy punkt jest nadal na wagę złota.

W grze frankfurtczyków można było ostatnio zaobserwować pewien spadek formy, lecz mocno wierzymy w to, że na tak prestiżowe starcie zdołają się należycie zmobilizować. Poniżej przedstawiamy więc Wam nasz typ na RB Lipsk – Eintracht Frankfurt:

typ na RB Lipsk – Eintracht Frankfurt

Zobacz również nasze zestawienie legalnych bukmacherów →

Monaco – Lille typy

Ostatnie lata, w których zdecydowanie dominowało PSG sprawiły, że Ligue 1 zaczęto określać, jako jedną z najnudniejszych lig na świecie. Czy było w tym ziarno prawdo. Ależ oczywiście. Każde rozgrywki, w których brak jest konkurencyjności z każdym kolejnym rokiem stają się mniej interesujące dla postronnego widza.

Kampania 2020/21 przebiega jednak zgoła inaczej od poprzednich. Pewne zawirowania wewnątrzklubowe w klubie ze stolicy otworzyły furtkę na końcowy triumf dla innych ekip w stawce.

Mamy ponad dwa miesiące do zakończenia sezonu, a na czele tabeli Ligue 1 znajduje się zespół Lille. Ciężko określić, czy Les Dogues mają choćby marginalne szanse na mistrzostwo, lecz bez wątpienia będą walczyć o ten sukces do końca, co zresztą zapowiadał jakiś czas temu ich szkoleniowiec Christophe Galtier.

Ich najbliższym rywalem będzie drużyna z Księstwa Monako, która podobnie jak Lille pozytywnie zaskakuje w tegorocznej kampanii swoich sympatyków. Czego zatem należy się spodziewać po ich bezpośrednim pojedynku? Na pewno dużej woli walki po każdej ze stron.

Nasza propozycja odnośnie tej rywalizacji będzie jednakże poruszała trochę inny aspekt. Mowa tym razem o zakładach na rzuty rożne:

Monaco – Lille typy

Obstawianie meczy piłki nożnej →

Manchester United – West Ham typy

Zupełnie przypadkowo we właściwie każdym z opisywanych dziś spotkań wezmą udział drużyny, których forma w tym sezonie jest dużą pozytywną niespodzianką. Po Eintrachcie i Lille przyszedł czas na ekipę West Hamu.

Dyspozycja popularnych Młotów jest żywym przykładem na to, jak wiele może się w piłce zmienić na przestrzeni bardzo krótkiego okresu. Pod koniec lipca ubiegłego roku londyńczycy kończyli naznaczone pandemią rozgrywki na odległym 16. miejscu w stawce. W marcu, a więc raptem osiem miesięcy później ta sama drużyna zaliczana jest do elitarnego TOP6 Premier League. Czy to przysłowiowy „american dream”? Nie. To po prostu ciężka praca daje wreszcie wymarzone efekty.

Najbliższa potyczka z Czerwonymi Diabłami będzie bardzo ważna szczególnie dla szkoleniowca West Hamu Davida Moyesa. Szkot miał bowiem sposobność dowodzenia ekipą z czerwonej części Manchesteru w niedalekiej przeszłości. Przygody tej nie wspomina jednak z pewnością najlepiej, tak więc odegranie się na swoich byłych pracodawcach może postawić sobie jako punkt honoru.

Typowanie bezpośredniego zwycięzcy tej batalii nie należy do rzeczy najprostszych. Z uwagi na to, iż The Hammers udowodnili już w tej kampanii niejednokrotnie, że nie pękają przed starciami z silniejszym od siebie, to nasz typ na starcie z United będzie dotyczył dorobku strzeleckiego obu ekip:

Manchester United – West Ham typy

Ubiegłotygodniowe typowanie zakończyliśmy z jednym błędem. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się późnym niedzielnym popołudniem. Powodzenia!

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 3)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.
🥇 1. miejsce

Fuksiarz

Sprawdzam