EURO 2024 📅 godz. 21:00 14-07-2024

Kursy i typy na mecz Hiszpania - Anglia

Weekendowe typowanie #4. Czy czeka nas trening strzelecki z Andorą?

Autor: Mateusz Adamek / Data dodania: 26 marca 2021 r. / Aktualizacja: 19 stycznia 2023 r.
stadion-prognozy-bukmacherzy

Opadły już emocje po spotkaniu z Węgrami. Czas więc na drugi mecz eliminacyjny z reprezentacją Andory. Przeciwnik nie należy raczej do najsilniejszych. Czy możemy zatem liczyć na grad goli przy Łazienkowskiej w Warszawie?

Zapowiedziana kartkówka

Używając szkolnej skali ocen premierowy pojedynek Paulo Sousy w roli szkoleniowca naszych Orłów można ocenić na 3 ze sporym minusem. Portugalczyk sam przyznał w pomeczowym wywiadzie, że kilka jego decyzji było nietrafionych. Trafione były jednak z całą pewnością zmiany. To zawodnicy z ławki przyczynili się bowiem w dużej mierze do wywiezienia cennego punktu ze stolicy Węgier.

Pozostając w terminologii znanej ze szkolnych lat, najbliższe starcie z Andorą moglibyśmy śmiało określić jako zapowiedzianą kartkówkę. Trudno albowiem nazwać je sprawdzianem, gdyż klasa rywali jest delikatnie mówiąc niska. 

Nie da się ukryć, że inny rezultat aniżeli wysoka wygrana Biało-czerwonych będzie odbierany jako wyraźna porażka. Wydaje się, że przed bardzo wymagającą potyczką z Anglikami Paulo Sousa da odpocząć kilku podstawowym zawodnikom, co stworzy możliwość do „pokazania się” zmiennikom.

Polska – Andora typy

Jakie są więc nasze typy na rywalizację z podopiecznymi Koldo Alvareza? Po pierwsze liczymy na zdecydowany początek w wykonaniu naszych pupili:

Polska-Andora-typ1

W ogólnym rozrachunku będziemy mocno zdziwieni, jeśli po stronie zdobyczy bramkowych naszej reprezentacji nie będzie widniało co najmniej cztery bramki. Liczymy rzecz jasna na więcej, jednakże nasz kolejny zakład będzie rozstrzygnięty pozytywnie, jeśli w tym meczu zostanie przekroczona właśnie ta linia:

polska-andora-typ3

Polska – Andora kursy

Analizę kursów na zakłady trzydrogowe związane ze spotkaniem z Andorą odpuściliśmy sobie z automatu. Nie było bowiem sensu sprawdzać tak niskich wartości. Skupiliśmy się zatem na propozycji zaproponowanej przez nas w akapicie o typach. Chodzi oczywiście o zakład, zgodnie z którym w tym meczu liczba goli byłaby większa niż 3.5. Oto jak przedstawiają się te kursy w ofertach legalnych polskich bukmacherów

BukmacherKurs
Fortuna1.58
eTOTO1.57
LVBet1.62
Noblebet1.62

Polska – Andora przewidywane składy

Wiele źródeł anonsuje do gry w tym spotkaniu kilku graczy z podstawowej jedenastki reprezentacji. Nam nie chce się jednak wierzyć, że Paulo Sousa będzie narażał na ewentualne kontuzje oraz zmęczenie takich zawodników, jak chociażby Robert Lewandowski oraz Piotr Zieliński. Publikujemy więc wyjściowe zestawienie Biało-czerwonych zaznaczając jednak przy tym, że może ono się diametralnie różnić od tego, jakie ujrzymy w niedzielny wieczór na obiekcie Legii przy Łazienkowskiej w Warszawie:

Polska: Szczęsny, Bednarek Bereszyński, Glik, Rybus, Krychowiak, Kowalczyk, Jóźwiak, Zieliński, Piątek, Milik

Andora: Gomes, San Nicolas, Vales, Llovera, Rubio, Cervos, Vieira, Rebes, Martinez, Cucu, Jordi Alaez

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.
🥇 1. miejsce

Fuksiarz

Sprawdzam