Współpraca kanału Foot Truck z Superbet

Data dodania: 11 stycznia 2024 r. / Aktualizacja: 11 stycznia 2024 r.
Nagrywanie filmów na YouTube

W nowym roku wicelider polskiego rynku zakładów bukmacherskich online, Superbet – legalny polski bukmacher, kontynuuje ofensywę medialną. Z myślą o zbliżających się mistrzostwach Europy w piłce nożnej i letnich igrzyskach olimpijskich, firma podjęła współpracę z kanałem Foot Truck na platformie YouTube.

– Cieszymy się z nawiązania tego partnerstwa. Foot Truck to silna marka, osadzona na rynku medialnym, gwarantująca wysoką jakość współpracy – mówi Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

Projekt tworzony przez Jakuba Polkowskiego i Łukasza Wiśniowskiego cieszy się ogromną popularnością od wielu lat, zgromadził ponad 200 tysięcy subskrybentów na platformie YouTube. Najbardziej fascynujące materiały osiągają ponad pół miliona wyświetleń. Projekt może poszczycić się aktywną społecznością oraz wysokim poziomem merytorycznym treści, co stanowiło jedno z kluczowych atutów. Autorzy, którzy odnieśli sukces z kanałem „Łączy nas piłka”, poświęcają się teraz dostarczaniu pasjonatom futbolu interesujących materiałów, wykorzystując swoje doświadczenie i kontakty. Dzięki łatwości nawiązywania kontaktów z fascynującymi rozmówcami, nie tylko przedstawiają ich sylwetki internautom, ale również potrafią wydobyć nieznane opowieści i anegdoty.

– Uważnie dobieramy współprace, zwracając uwagę nie tylko na liczby i zasięgi, ale również na merytorykę, wysoki poziom treści i zaangażowanie społeczności. Nie zależy nam na sensacji i suchych klikach. Chcemy zawsze angażować się w projekty, które dają kibicom jakość. To ona jest dla nas kluczowa tak przy pracy nad własnym produktem, jak i podczas decydowania o partnerach. Foot Truck łączy to, czego szukamy na Youtube, pozwalając nam być ważną częścią kolejnego projektu ważnego dla fanów futbolu. To szczególnie ważne w kontekście nadchodzących mistrzostw Europy, ale mamy pomysł na tę współpracę nie tylko w kontekście wielkiego turnieju – tłumaczy Katarzyna Gawlik, dyrektorka marketingu Superbet Polska.

Superbet nawiązał partnerstwo z kanałem Foot Truck na cały rok 2024. W ramach tej współpracy planowane są autorskie formaty wideo związane z Euro 2024, a także różnorodne treści z obszaru piłki nożnej, mające za zadanie angażować fanów od stycznia do co najmniej grudnia tego roku na kanale YouTube.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z Superbetem jako nowym stałym Partnerem. Szanując naszych widzów, jakość i profesjonalizm są dla nas kluczowe przy podejmowanych współpracach. W przypadku Superbetu byliśmy pewni, że oba te warunki zostały spełnione. Już w poprzednim roku odcinki z ambasadorami Superbetu, Sławomirem Peszką i Jerzym Dudkiem były jednymi z najlepiej oglądanych odcinków Foot Trucka i cieszymy się, że udało się wypracować wzajemne zaufanie i zrozumienie celów obu stron – mówi Łukasz Wiśniowski, a Kuba Polkowski dodaje: – Partnerstwo ogłaszamy w ekscytującym piłkarsko okresie, przed nadchodzącym EURO 2024, na którym wszyscy spodziewamy się zobaczyć reprezentację Polski, czy kolejnymi występami polskich klubów w europejskich pucharach. Planujemy sporo ciekawych aktywacji dla klientów Superbetu i naszych widzów, nie tylko dotyczących mistrzostw Europy. Ta współpraca otwiera sporo ekscytujących możliwości dla obu stron i jesteśmy pewni, że nasi widzowie również je docenią.

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.