EURO 2024 📅 godz. 18:00 18-06-2024

Kursy i typy na mecz Turcja - Gruzja

Zakład bez ryzyka – czym jest i jak działa cashback?

Data dodania: 26 czerwca 2023 r. / Aktualizacja: 13 września 2023 r.
zakład bez ryzyka

Pomimo, że bukmacherski zakład bez ryzyka brzmi jak fantastyczny sen, to w rzeczywistości jest bardziej realny, niż może Wam się wydawać. Jeśli dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z typowaniem wyników meczów, to koniecznie musicie bliżej poznać ten termin, gdyż dzięki niemu Wasze środki na grę u bukmachera staną się znacznie bezpieczniejsze. Czym jest zakład bez ryzyka? U których legalnych polskich bukmacherów można obstawić taki kupon? Czy warto korzystać z zakładu bez ryzyka, czy może lepiej omijać go jak najszerszym łukiem? Za kilka minut poznacie odpowiedzi na każde z powyższych pytań. 

Zakład bez ryzyka – cashback bez tajemnic 

Zakład bez ryzyka, darmowy zakład, cashback, cashout, freebet… Jeśli jesteście totalnymi nowicjuszami na rynku internetowych zakładów sportowych i nie macie pojęcia, co oznacza każde z powyższych zagadnień, to przed Wami sporo pracy, gdyż bez znajomości tych terminów trudno będzie Wam cieszyć się bezpiecznym i komfortowym typowaniem zakładów bukmacherskich. Od czego jednak macie nas?!

Nasza ekipa typerów regularnie stara się poszerzać Waszą wiedzę odnośnie obstawiania wyników meczów i głęboko wierzymy, że dzięki naszym poradnikom dzień po dniu będziecie stawali się coraz lepszymi i coraz skuteczniejszymi graczami. Tym razem na warsztat bierzemy zakład bez ryzyka.

Cashback – najlepsze zakłady bez ryzyka

Ilu bukmacherów, tyle pomysłów na pakiet powitalny dla nowych graczy, dzięki czemu do dyspozycji polskich typerów jest cała masa atrakcyjnych premii na start. Najpopularniejsze oferty to jednak od lat premia od depozytu, darmowy zakład (freebet) oraz właśnie powitalny zakład bez ryzyka w przypadku przegranej tuż po rejestracji konta. 

U których legalnych operatorów dostępna jest taka premia na start? Który serwis ma najlepszy zakład bez ryzyka oraz klienci której firmy zgarną najwyższą pulę darmowych środków na start w przypadku niepowodzenia. Przekonajmy się.

 • Bukmacher
 • Wysokość cashbacku
 • Warunki
 • Strona bukmachera
 1. Firma bukmacherska Fuksiarz to idealny przykład serwisu oferującego powitalny zakład bez ryzyka bez obrotu. Nowi gracze mogą liczyć na zwrot połowy stawki od przegranego zakładu aż do 500 PLN, a fakt, że cashback księgowany jest od razu na głównym saldzie depozytowym sprawia, że darmowe środki chwilę później można przelać na konto w banku.

  1. Załóż stałe konto gracza u bukmachera Fuksiarz (wyślij skany dowodu osobistego i podaj numer konta bankowego). 
  2. Wpłać depozyt min. 50 PLN. 
  3. Obstaw pierwszy kupon (stawka min. 50 PLN, min. 2 typy na kuponie, kurs min. każdej selekcji 1.60). 
  4. Jeśli kupon okaże się przegrany, wówczas 50% stawki wróci do budżetu. 
  5. Maksymalny cashback w przypadku przegranej wynosi 500 PLN (bukmacher potrąca 12% podatek od stawki, dlatego maksymalną premię otrzymają typerzy, którzy zagrają premierowy zakład bez ryzyka za 1137 PLN lub więcej). 
  6. Jest to cashback bez konieczności obrotu, co oznacza, że gracz może od razu wypłacić środki z konta depozytowego na rachunek bankowy (może też oczywiście typować kolejne zakłady bukmacherskie). 
 2. Włodarze bukmachera Superbet postanowili nieco inaczej potraktować kwestię premierowego zakładu bez ryzyka od pierwszego depozytu i zamiast jednego przegranego zakładu oferują pierwszy tydzień bez ryzyka! Do zgarnięcia jest rekordowa na polskim rynku kwota 3500 PLN, a i regulamin oferty dla nowych graczy nie należy do przesadnie skomplikowanych, co sprawia, że w naszej opinii jest to najlepszy zakład bez ryzyka w Polsce (a na pewno najwyższy cashback).  

  1. Zarejestruj konto gracza w Superbet.
  2. Wpłać pierwszy depozyt na konto główne min. 20 PLN. 
  3. Przez 7 dni od depozytu obstawiaj dowolne zakłady z oferty Superbet (dowolne stawka kuponu, liczba typów oraz kursy).
  4. Zakład bez ryzyka Superbet sprawia, że jeśli po tygodniu saldo gracza będzie na minusie, wówczas do konta zostanie przypisany cashback. 
  5. Maksymalny zwrot stawki w przypadku przegranej wynosi 3500 PLN (cashback jest pomniejszony o 12% podatek obrotowy, kwotę wygranych kuponów oraz wykorzystanych premii). 
  6. Cashback wymaga obrotu 2x na kuponach SOLO lub AKO po kursie min. 1.80.
  7. Czas na obrót darmowych środków wynosi 10 dni. 
 3. Jeszcze inaczej powitalny zakład bez ryzyka potraktowano w Betters. Otóż nowi klienci tego legalnego bukmachera otrzymają zwrot utraconej stawki za 10 (słownie DZIESIĘĆ!!!) pierwszych przegranych kuponów, a maksymalna pula darmowych środków do zgarnięcia to aż 1000 PLN. 

  1. Załóż konto w firmie Betters. 
  2. Dokonaj pierwszej wpłaty min. 5 PLN. 
  3. Obstawiaj dowolne kupony z oferty bukmachera (stawka min. 5 PLN).
  4. Za 1. przegrany zakład otrzymasz cashback 100% aż do 100 PLN (może to być przy okazji kuponu numer 1., 2. lub 10. – o ile wcześniejsze zakłady okażą się zwycięskie). 
  5. Obstawiaj kolejne zakłady z oferty Betters. 
  6. Za 2., 3. i 4. PRZEGRANY kupon otrzymasz cashback 50% aż do 300 PLN. 
  7. Zakład ubezpieczony Betters sprawi także, że za 5., 6., 7., 8., 9. i 10. PRZEGRANY zakład otrzymasz cashback 50% aż do 600 PLN. 
  8. Darmowe środki nie trafiają na konto depozytowe, lecz wymagają obrotu, a po więcej szczegółów odwiedź oficjalną stronę legalnego bukmachera Betters. 
 4. Nie jeden, nie dwa, ale aż trzy powitalne zakłady bez ryzyka czekają na nowych graczy w Fortunie. Do zgarnięcia jest kolejno cashback 100 PLN, 200 PLN oraz 300 PLN, a zatem jak nietrudno policzyć łączna kwota darmowych środków gwarantowana przez Fortuna zakład bez ryzyka może wynieść aż 600 PLN. 

  1. Zarejestruj konto gracza w Fortunie i dokonaj pierwszej wpłaty.
  2. Obstaw pierwszy kupon z oferty bukmachera (dowolna stawka, liczba typów i kursy).
  3. W przypadku przegranej otrzymasz z powrotem 100% stawki aż do 100 PLN. 
  4. Obstaw drugi kupon z oferty zakładów wzajemnych, a jeśli przegrasz otrzymasz z powrotem cashback aż do 200 PLN.  
  5. Postaw trzeci zakład bez ryzyka, a w przypadku niepowodzenia stawka również wróci do budżetu (trzeci cashback Fortuny wynosi 300 PLN. 
  6. Wszystkie cashbacki Fortuny trafiają od razu na konto główne, co oznacza, że gracz może obstawiać kolejne zakłady bukmacherskie lub przelać środki na rachunek bankowy. 
 5. Bardzo solidnie z perspektywy typerów prezentuje się powitalny PZBuk zakład bez ryzyka. Bukmacher zwraca nowym graczom aż 1000 PLN, natomiast sporym wyróżnikiem na tle legalnych konkurentów jest fakt, że cashback obejmuje pierwszy PRZEGRANY, a nie pierwszy obstawiony zakład. 

  1. Załóż nowe konto gracza w PZBuk i dokonaj pierwszej wpłaty. 
  2. Obstawiaj dowolne kupony AKO (kurs min. każdej selekcji 1.40, minimalna stawka 200 PLN, maksymalna stawka 1000 PLN). 
  3. Jeśli kupon okaże się wygrany, wówczas środki wędrują na konto główne, skąd można je od razu wypłacić. 
  4. Dopiero wówczas, gdy któryś zakład okaże się przegrany, wtedy uruchomi się kupon bez ryzyka, a gracz otrzyma cashback aż do 1000 PLN. 
  5. Darmowe środki trafiają do budżetu w PZBuk w formie freebetu. 

Zakład bez ryzyka – co to takiego?

Jeśli lada moment zamierzacie zarejestrować swoje pierwsze konto gracza na stronie jednego z legalnych polskich bukmacherów, to musicie wiedzieć, że czeka na Was niespodzianka! Tak, tak – każdy z nowych klientów operatora z polską licencją może wykorzystać pakiet powitalny, dzięki któremu debiutanckie tygodnie tuż po rejestracji nie będą tak stresujące, a paczka premii na start zapewni graczowi solidny budżet już u progu przygody z internetowymi zakładami sportowymi. 

Ilu bukmacherów, tyle pomysłów na ofertę powitalną i tyle rodzajów premii na start. W niektórych firmach na nowych typerów czekał będzie darmowy zakład zwany także freebetem, w innym serwisie otrzymacie premię od wpłaconego depozytu, a jeszcze inny operator nagrodzi Was zakładem bez ryzyka. Mało tego! Wielu bukmacherów obsypuje nowych klientów każdą z ww. premii, a pula darmowych środków do zgarnięcia wynosi często kilka tysięcy złotych. 

Czym zatem jest zakład bez ryzyka? W największym możliwym skrócie jest to kupon, który gracz obstawia za własne środki, a jeśli zabraknie mu szczęścia i jego typy okażą się nietrafione, wówczas cała stawka (lub nieco rzadziej jej połowa) wróci na główne saldo depozytowe jako cashback, który będzie można wykorzystać na dalszą grę (lub wypłacić do banku, ale o tym za moment). 

Przykładowo – gracz za dokładnie 600 PLN obstawił pierwszy zakład bez ryzyka u operatora, który oferuje cashback 100% aż do 500 PLN i niestety tym razem bukmacherski nos go zawiódł, a kupon okazał się nietrafiony. W tym przypadku 500 PLN wróci na konto typera jako cashback, natomiast 100 PLN niestety przepadnie bezpowrotnie. 

Jak działa pierwszy zakład bez ryzyka? Instrukcja krok po kroku

Wykorzystanie zakładu bez ryzyka po założeniu konta jest całkiem łatwe, natomiast tylko z perspektywy typerów, którzy nie są nowicjuszami na rynku bukmacherskim. Totalnym debiutantom może jednak wydawać się to nieco skomplikowane, natomiast zapewniamy, że takie nie jest i bez trudu poradzą sobie z tym nawet początkujący gracze. Jak wykorzystać na kuponie pierwszy zakład bez ryzyka dostępny tuż po rejestracji konta gracza? Szczegółowa instrukcja krok po kroku dostępna jest poniżej. 

 • Wybierz najlepszego Twoim zdaniem operatora z naszego rankingu bukmacherów
 • Zarejestruj konto w wybranej firmie bukmacherskiej posiadającej polską licencję
 • Wpłać pierwszy depozyt na główne konto depozytowe
 • Obstaw dowolny zakład bukmacherski z oferty kursowej serwisu
 • Jeśli zakład okaże się zwycięski, wówczas chwilę później wygrana kwota zostanie zaksięgowana na główne konto depozytowe
 • Jeśli kupon zostanie rozliczony jako przegrany, wówczas otrzymasz zwrot utraconej stawki zgodny z regulaminem oferty (np. cashback 50% lub 100%)
 • Jeśli zwrot stawki powędrował na główne konto depozytowe, to środki możesz przeznaczyć na dalszą grę lub przelać do banku
 • Jeśli cashback wymaga obrotu, wówczas należy obstawić odpowiednią liczbę zakładów bukmacherskich

Widzicie sami jak na dłoni, że trudno o premię z łatwiejszym regulaminem, niż zakład bez ryzyka. Wszystko co trzeba zrobić to założyć konto gracza, wpłacić kasę i zagrać pierwszy kupon bez ryzyka, a jeśli typy bukmacherskie będą błędne, to stawka wróci do budżetu jako cashback. 

Co to jest zakład bez ryzyka bez obrotu?

W większości przypadków legalni bukmacherzy oferujący powitalny zakład bez ryzyka wymagają obrotu otrzymanym cashbackiem. Co to oznacza? W największym skrócie dokładnie tyle, że darmowych środków nie można od razu przelać na konto w banku, lecz trzeba je najpierw zainwestować na kolejnych kuponach, czyli obstawiać kolejne zakłady bukmacherskie. 

Z roku na rok wydłuża się jednak lista legalnych operatorów, którzy proponują nowym klientom zakład bez ryzyka bez obrotu, dzięki któremu cashback księgowany jest automatycznie na główne saldo depozytowe, a środki można od razu wypłacić na konto bankowe bez konieczności obrotu (można rzecz jasna również kontynuować typowanie zakładów). 

Jak obrócić cashback za zakład bez ryzyka?

Pierwszy kupon bez obaw o utratę wpłaconego depozytu (a niekiedy również zakład bez ryzyka na drugim oraz trzecim kuponie po rejestracji) daje spore poczucie komfortu początkującym typerom. Gracze nie muszą martwić się błyskawicznym wyzerowaniem budżetu, lecz mają świadomość, że w przypadku niepowodzenia zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład pozwoli im nadal cieszyć się grą u bukmachera. 

Aby nie było jednak zbyt różowo, to większość legalnych operatorów obsługujących zakłady bukmacherskie w naszym kraju wymaga obrócenia darmowymi środkami, a warunki obrotu cashbackiem nie za każdym razem są niestety tymi z gatunku mało skomplikowanych. Które zapisy regulaminu obrotu cashbackiem są kluczowe z perspektywy graczy i na które warto zwrócić szczególną uwagę? Poniżej prezentujemy najważniejsze warunki obrotu zwrotem stawki za przegrany pierwszy kupon. 

Liczba obrotów

Liczba koniecznych obrotów to najważniejszy zapis regulaminu premii powitalnej. Przykładowo – jeśli dany bukmacher wymaga obrotu 2x, wówczas darmowe środki zostaną przeniesione na główne saldo depozytowe zaraz po tym, jak gracz obstawi zakłady bukmacherskie za 2-krotność cashbacku (rzecz jasna może to zrobić na jednym dużym kuponie lub rozbić stawki na kilka, kilkanaście mniejszych zakładów). 

Rodzaj kuponów zaliczających się do obrotu

Niektórzy operatorzy respektują wyłącznie przedmeczowe zakłady bukmacherskie, z kolei w innych firmach do obrotu zaliczane będą typy na żywo. Niekiedy będą to tylko pojedyncze zakłady SOLO, a innym razem wielokrotne kupony AKO. 

Liczba typów na kuponie

Jeśli do oferty powitalnej kwalifikuje się wyłącznie wielokrotny kupon AKO, to w momencie zawarcia zakładu koniecznie należy mieć wiedzę odnośnie minimalnej liczby typów, które zagwarantują graczowi zwrot stawki w przypadku niepowodzenia. Przykładowo – jeśli w regulaminie pisze, że oferta na start obejmuje tylko wielokrotne zakłady bukmacherskie z min. 3 selekcjami na kuponie, to obstawiając 2 typy gracz nie otrzyma zwrotu stawki. 

Kurs min. poszczególnych selekcji

Ten zapis również odnosi się do wielokrotnych kuponów AKO, w przypadku których najlepsi legalni bukmacherzy z góry określają kurs pojedynczego zdarzenia, a jeśli kursy dowolnych typów będą niższe, wówczas kupon nie będzie kwalifikował się do zwrotu stawki w przypadku niepowodzenia. 

Minimalny kurs łączny całego kuponu

Wykorzystując powitalny zakład bez ryzyka gracz musi zwrócić uwagę nie tylko na kursy poszczególnych selekcji na kuponie AKO. Nie może także zagrać kuponu po dowolnym kursie łącznym, a suma poszczególnych przeliczników musi odpowiadać wymaganiom bukmachera zawartym w regulaminie oferty powitalnej (np. min. kurs łączny całego kuponu 2.50). 

Czas na dokonanie obrotu

Jeśli premierowy zakład bez ryzyka okaże się porażką, a darmowe środki będą wymagały obrotu, to bukmacher na pewno wyznaczy z góry określony termin, w którym należy dokonać obrotu pełną kwotą cashbacku. Jeśli gracz spóźni się z wykonaniem tego zadania choćby o godzinę lub dwie, to cała pula darmowych środków przepadnie bezpowrotnie. 

Zakłady bukmacherskie kwalifikujące się do obrotu

Niekiedy zdarza się tak, że bukmacherzy precyzyjnie określają rodzaj typów kwalifikujących się do obrotu cashbackiem za premierowy zakład bez ryzyka. Niekiedy będą to przedmeczowe typy na piłkę nożną, a innym razem tenisowe selekcje na żywo. Umieszczenie na kuponie jakichkolwiek innych zakładów bukmacherskich nie będzie kwalifikowało kuponu do obrotu. 

Zakłady bukmacherskie wykluczone z obrotu cashbackiem

Obracając otrzymaną premią za nietrafiony zakład bez ryzyka warto mieć z tyłu głowy, że niektóre selekcji absolutnie nie mogą znaleźć się na kuponie, jeśli ten ma kwalifikować się do obrotu. Zazwyczaj są to typy dotyczące sportów wirtualnych oraz gier karcianych, natomiast każdy bukmacher może mieć własną politykę w tej materii, dlatego warto sprawdzić to zawczasu, aby później uniknąć rozczarowania. 

Czy zakład bez ryzyka oraz darmowy zakład jest tym samym?

Niejednokrotnie spotkaliśmy się z sytuacją, gdy mniej doświadczeni typerzy mylili premierowy zakład bez ryzyka dla nowych graczy po rejestracji konta oraz darmowy zakład, czyli kupon freebet. Czy aby na pewno jest to tym samym? Okazuje się, że nie można być w większym błędzie i są to kompletnie dwie różne kwestie.  

Czym jest pierwszy kupon bez ryzyka już wiecie, a jeśli nie, to odsyłamy Was do powyższych fragmentów naszego poradnika, natomiast z pewnością nie jest to darmowy zakład, gdyż jakby nie było, gracz musi wpłacić depozyt i obstawić kupon za środki własne. 

Z kolei co do darmowego zakładu, to typer nie musi posiadać oraz wpłacać choćby złotówki depozytu. W przypadku zakładu darmowego stawka kuponu pochodzi z freebetu, czyli premii oferowanej graczowi przez bukmachera. Istnieją różne rodzaje freebetów na polskiej scenie internetowych zakładów sportowych i czasami gracz musi spełnić określone warunki (np. wpłacić konkretny depozyt lub pobrać aplikację mobilną bukmachera), a innym razem wystarczy rejestracja konta stałego i weryfikacja danych osobowych (mówimy wówczas o freebecie bez depozytu). 

Na co zwrócić uwagę w regulaminie zakładu bez ryzyka?

W trakcie czytania regulaminu i warunków powitalnego zakładu bez ryzyka warto sprawdzić nie tylko sposób obrotu darmowymi środkami, ale również zapisy dotyczące samego kuponu. Nie dzieje się bowiem tak, że każdy zakład za dowolną stawkę i po dowolnych kursach kwalifikuje się do premierowego kuponu bez ryzyka, a przyznacie sami, że brak zwrotu spowodowany zwykłym niedopatrzeniem i nieznajomością regulaminu byłby dość przykrą niespodzianką z perspektywy typera. 

Kwota darmowych środków 

To kluczowa kwestia dotycząca powitalnego zakładu bez ryzyka. Legalni bukmacherzy za każdym razem precyzyjnie informują swoich klientów na jak wysoki zwrot stawki mogą oni liczyć w przypadku niepowodzenia na premierowym kuponie objętym ofertą powitalną. 

Minimalna stawka kuponu

Bardzo często legalne firmy bukmacherskie precyzyjnie określają minimalną stawkę zakładu bez ryzyka, poniżej której kupon nie będzie kwalifikował się do premii. Jeśli zatem bukmacher wymaga, aby stawka minimalna wynosiła 20 PLN, a typer zagra kupon za 18,89 PLN, wówczas nie otrzyma zwrotu stawki w przypadku niepowodzenia. 

Sposób naliczania cashbacku

Bardzo ważną kwestią w kontekście naliczenia cashbacku jest przelicznik procentowy obowiązujący w przypadku konkretnej premii. Niektórzy bukmacherzy zwracają całą stawkę (wówczas jest to cashback 100%), a inni jedynie jej połowę (wtedy mówimy o cashbacku 50%). 

Kwestia 12% podatku obrotowego

Kwota cashbacku będzie się także różniła w zależności od polityki bukmachera odnoszącej się do 12% podatku obrotowego. Niektóre firmy potrącają podatek od stawki, a zatem polując na maksymalny cashback należy zagrać pierwszy zakład bez ryzyka za odpowiednio wyższą kwotę (doskonale będzie to pokazane na przykładzie oferty powitalnej bukmachera Fuksiarz, którą nieco szerzej opiszemy za moment). 

Zakłady kwalifikujące się do kuponu bez ryzyka

Legalni operatorzy zazwyczaj bardzo precyzyjnie określają rodzaj kuponu, który będzie kwalifikował się do powitalnego zakładu bez ryzyka. Warunki zawarte w regulaminie oferty zawierają m.in. minimalną liczbę typów na kuponie, kurs min. poszczególnych selekcji oraz min. kurs łączny całego kuponu. 

Czas na zawarcie zakładu bez ryzyka

Bardzo często dzieje się tak, że bukmacher z góry ustala termin, w trakcie którego typer musi obstawić premierowy zakład bez ryzyka. Niekiedy jest to 7 dni od rejestracji, a innym razem 14 dni od pierwszego depozytu na konto gracza. 

Warunki obrotu cashbackiem – warunki obrotu darmowymi środkami

Zawieranie zakładów sportowych jest zajęciem dość skomplikowanym, dlatego jeśli zabraknie Wam szczęścia, to dzięki kuponowi bez ryzyka otrzymacie z powrotem przegraną stawkę. Cashback nie będzie mógł jednak zostać przelany na rachunek w banku dopóki darmowe środki nie zostaną obrócone, czyli ponownie zainwestowane na kuponach. Znacznie więcej szczegółów dotyczących obrotu cashbackiem przeczytacie w jednym z wcześniejszych fragmentów. 

Zakład bez ryzyka – plusy i minusy

Powitalny zakład bez ryzyka to jedna z najpopularniejszych, o ile nie najchętniej wybierana przez polskich typerów premia na start dostępna na stronach legalnych bukmacherów. Jak się zapewne domyślacie dzieje się tak za sprawą licznych zalet gwarantujących spory handicap z perspektywy gracza, jednak czy na pewno jest to oferta pozbawiona jakichkolwiek mankamentów? Postanowiliśmy to sprawdzić, a komplet zalet oraz wad zakładów bez ryzyka publikujemy poniżej. 

Zalety

 • Brak obaw o utratę depozytu - Decydując się na powitalny zakład bez ryzyka gracz nie musi martwić się utratą wpłaconych przed momentem środków w przypadku przegranego kuponu. Cała stawka (lub jej część) wrócą za moment do budżetu.
 • Szansa na sporą wygraną Sporym plusem w kontekście zakładu bez ryzyka jest możliwość zgarnięcia rekordowej wygranej. Mając w tyle głowy zabezpieczenie na wypadek niepowodzenia część graczy tworzy nieco bardziej ryzykowne kupony, które przy odrobinie szczęścia pozwalają rozbić bank u bukmachera. 
 • Okazja na przetestowanie oferty firmy bukmacherskiej - Bezpieczny kupon to doskonała szansa na sprawdzenie oferty konkretnego bukmachera i przekonanie się na własnej skórze na temat jakości produktów dostępnych na stronie danej firmy z polską licencją. 
 • Spore poczucie komfortu tuż po rejestracji - Pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych mogą być nieco stresujące, szczególnie z perspektywy początkujących graczy. Typerzy, którzy będą mieli do dyspozycji powitalny zakład bez ryzyka nie będą mieli tego problemu, gdyż ich depozyt będzie w 100% bezpieczny. 

Wady

 • Konieczność wpłacenia depozytu Nie do końca uznajemy to za wadę, raczej za pewną niedogodność z perspektywy typera, który musi jednak zasilić swoje konto depozytowe i wpłacić środki do budżetu bukmachera. Alternatywą dla zakładu bez ryzyka jest powitalny freebet bez depozytu, jednak kwoty darmowych zakładów nie są tak atrakcyjne, jak premie cashback. 
 • Brak możliwości wypłacenia cashbacku na konto w banku - W tym przypadku sporo zależy od polityki konkretnego bukmachera. Niektórych operatorów zadowala jednokrotny obrót cashbackiem, inni w ogóle nie wymagają obracania darmowymi środkami, jednak są również firmy, które stawiają dość skomplikowane warunki i starają się maksymalnie utrudnić zadanie typerom. 

Jak wybrać najlepszy cashback, czyli zakład bez ryzyka?

W jaki sposób zdecydować, który zakład bez ryzyka okaże się tym najlepszym i najbardziej opłacalnym z perspektywy typera? No cóż, nie jest to zadanie łatwe, natomiast my podzielimy się z Wami swoimi doświadczeniami i zdradzimy, na co my zwracamy szczególną uwagę. 

Nie jest bowiem tak, że należy sugerować się tylko i wyłącznie kwotą cashbacku w przypadku przegranego zakładu, lecz warto także zerknąć na pozostałe zapisy regulaminu oferty powitalnej i sprawdzić, czy darmowe środki można od razu wypłacić na konto w banku. Niekiedy niższy zwrot będzie bardziej opłacalny, gdyż nie w każdym przypadku skomplikowany obrót cashbackiem zakończy się sukcesem. 

Zakład bez ryzyka – warto, czy nie warto? Podsumowanie

W naszej opinii nie ma tutaj pola do większej dyskusji – oczywiście, że warto wykorzystać powitalny zakład bez ryzyka na pierwszym kuponie i cieszyć się bezpiecznymi zakładami bukmacherskimi niezależnie od wyników tuż po rejestracji konta. Jedyne, na co radzimy zwrócić uwagę przy wykorzystaniu zakładu ubezpieczonego na pierwszym kuponie to fakt, czy ewentualny cashback w przypadku niepowodzenia można od razu wypłacić na konto w banku, czy też bukmacher wymaga dalszego, niekiedy skomplikowanego obrotu darmowymi środkami. 

Zakłady bez ryzyka od legalnych bukmacherów – FAQ

Co to jest pierwszy zakład bez ryzyka?

To rodzaj premii powitalnej przeznaczonej dla nowych klientów bukmacherów internetowych, w ramach której gracz otrzymuje środki przegrane na kuponie. 

Czy korzystanie z zakładu bez ryzyka jest zgodne z prawem?

Tak, premie cashback są w 100% legalne, pod warunkiem, że korzystasz z nich na stronie bukmachera posiadającego polską licencję Ministerstwa Finansów. 

Czym różni się cashback od cashoutu?

Cashback to zakład bez ryzyka, gwarantujący zwrot stawki za przegrany kupon. Cashout to możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu i zagwarantowania sobie nieco niższej, jednak pewnej wygranej niezależnie od wyniku końcowego. 

Czy mogę wykorzystać cashback w aplikacji mobilnej bukmachera?

Oczywiście, że tak! O ile regulamin zakładu bez ryzyka nie stanowi inaczej, to można go zagrać na ekranie smartfona i również będzie skutkował zwrotem stawki w przypadku niepowodzenia. 

Czym jest zakład bez ryzyka bez obrotu?

W tym przypadku zwrot stawki wędruje od razu na główne konto depozytowe, skąd chwilę później można go przelać na konto bankowe bez konieczności obstawiania kolejnych kuponów. 

Który legalny bukmacher ma najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce?

Na ten moment najwyższy cashback dostępny jest w Superbet, który zwraca nowym graczom aż do 3500 PLN. 

Czy zakład bez ryzyka mogę zagrać po dowolnym kursie?

W większości przypadków bukmacherzy z góry określają min. kurs kuponu, który zakwalifikuje się do tej premii powitalnej. 

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 2)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.