EURO 2024 📅 godz. 18:00 18-06-2024

Kursy i typy na mecz Turcja - Gruzja

Zakłady na Bundesligę. Jak obstawiać niemiecką ekstraklasę piłki nożnej?

Autor: Mateusz Adamek / Data dodania: 15 kwietnia 2021 r. / Aktualizacja: 19 stycznia 2023 r.
Stadion Bayernu

Kilkuletnia bogata kariera Roberta Lewandowskiego na boiskach Bundesligi sprawia, że liga ta cieszy się nad Wisłą niesłabnącym zainteresowaniem. Ciężko powiedzieć, czy wiedza kibiców sięga choć odrobinę poza ekipę Bayernu Monachium, lecz ogólna popularność niemieckiej ekstraklasy jest bardzo widoczna. Z poniższego artykułu dowiecie się, jakim zakładom na Bundesligę naprawdę warto się przyjrzeć. Zapraszamy do lektury.

Co obstawiać w Bundeslidze?

W pierwszym tekście tego cyklu, który odnosił się do rozgrywek Serie A, można było zauważyć, że zarówno we włoskiej ekstraklasie jak i Bundeslidze bardzo często zdarzają się spotkania, w których oba rywalizujące ze sobą zespoły zdobywają co najmniej po jednej bramce. Jak ta statystyka wygląda w tej chwili? Przedstawimy ją Wam w formie tabeli z procentowym udziałem meczów spełniających wspomniane kryterium:

LigaBTTS
Bundesliga60
La Liga52
Ligue 153
Premier League48
Serie A59

Różnice pomiędzy zestawieniem z poprzedniego miesiąca a tym aktualnym są stosunkowo niewielkie. Nauka z niego płynąca jest jednak stosunkowo jasna. Jeśli szukacie ligi, w której często zdarzają się pojedynki z golami po obu stronach boiska, to bez wątpienia warto rzucić okiem na Bundesligę.

Nie wiecie, u którego bukmachera zacząć swoją przygodę z obstawianiem? Rzućcie zatem okiem na to zestawienie ranking legalnych bukmacherów w Polsce.

Gdy dwie bramki to za mało

Nudne remisy oraz skromne jednobramkowe zwycięstwa nie zachęcają z pewnością fanów do śledzenia rozgrywek konkretnej ligi piłkarskiej. Rosnącą popularność Bundesligi może więc tłumaczyć kolejna ze statystyk, którym powinniście przyjrzeć się bliżej:

Liga powyżej 2.5 bramki w meczu
Bundesliga58
La Liga42
Ligue 152
Premier League49
Serie A57

Po raz kolejny mamy wszelkie dowody na to, że Bundesliga oraz Serie A rywalizują ze sobą o miano najatrakcyjniejszej z topowych lig europejskich. Przynajmniej, gdy mowa o ilości zdobywanych goli.

Szybki dzwon i do domu

Każdy z Was oglądał na pewno w swoim życiu przynajmniej jeden mecz piłki nożnej, w którym któraś z drużyn szybko zdobyła kilka goli i całkowicie zamknęła rywalizację. Taki pojedynek traci zwykle później na atrakcyjności, aczkolwiek czasem w drugich czterdziestu pięciu minutach również dochodzi do wielu groźnych akcji podbramkowych. Na to nie ma w zasadzie reguły. 

Która z lig jest zdecydowanym liderem, jeśli chodzi o sporą dawkę emocji już podczas pierwszych części spotkania? Oto szczegółowe informacje:

Ligapowyżej 1,5 bramki w pierwszej połowie meczu
Bundesliga41
La Liga32
Ligue 136
Premier League35
Serie A36

Może się wszakże zdarzyć tak, że po lekturze tego tekstu zapragniecie na dobre rozpocząć przygodę z bukmacherką. Nie zapominajcie jednak, że to „ciężki kawałek chleba”. Polecamy więc na początku rzucić okiem na jeden z naszych wcześniejszych artykułów, w którym wyjaśniamy, jak obstawiać mecze piłki nożnej?

Tymczasem życzymy Wam powodzenia i mamy gorącą nadzieję, że choć w małym stopniu przybliżyliśmy Wam najpopularniejsze zakłady na Bundesligę. Do następnego! 🙂 

Ocena artykułu
4.8/5 (głosów: 4)

Serwis tylko dla osób 18+

Serwis obstawianie-meczy.net jest prowadzony legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy, ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Gra u bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Oświadczenie

Serwis tylko dla pełnoletnich. To pole jest wymagane.